Sport Date ID Home Away Nation Championship
Table Tennis 20:25 1002787 ROMAN HNOIEVOI O HRYHO KOVALCHUK INTERNATIONAL SETKA CUP
Basketball 20:30 1001659 SAINT VALLIER ANTIBES FRANCE LEADERS CUP PRO B
Basketball 20:30 1001657 VICHY CLERMONT BOULAZAC FRANCE LEADERS CUP PRO B
Basketball 20:30 1001135 BOULOGNE–LEVALLOIS PAU-LACQ-ORTHEZ FRANCE PRO A
Basketball 20:30 1001134 DIJON STRASBOURG FRANCE PRO A
Futsal 20:30 1002225 DEMONI CESKA LIPA USTI NAD LABEM CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Soccer 20:30 1002721 PUERTO NUEVO RESERVES DEPORTIVO ESPANOL RESERVES ARGENTINA RESERVE LEAGUE
Soccer 20:30 1001577 POUSO ALEGRE U20 INTER DE MINAS U20 BRAZIL CAMPEONATO MINEIRO U20
Soccer 20:30 1001576 TRINDADE U20 VIANOPOLIS U20 BRAZIL U20 COPA DO BRASIL
Soccer 20:30 1001118 AUSTRIA U21 WALES U21 INTERNATIONAL YOUTH U21 FRIENDLY GAMES
Soccer 20:30 1000683 LIVERPOOL MONTEVIDEO MONTEVIDEO WANDERERS URUGUAY CUP
Soccer 20:30 999485 BRAZIL TUNISIA INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Table Tennis 20:30 1002790 DANIEL BAK ANTONI WITKOWSKI INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 20:30 1002789 LUBOS PROTIVA ZDENEK BILEK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 20:30 1002186 DOMINIK LENGAL PETR ZIVNY CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Tennis 20:30 1002749 BECERRA/S TORRES VIDAL/I M JUNIOR ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 20:30 1002748 ARANGIO/PRINCE N HERNANDEZ/R MACIAS ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 20:30 1002747 MAZZONI/MAZZONI CACERES/G WEINREICH ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 20:30 1002746 CANDIOTTO/PEDRETTI KERANOVIC/M HERNANDEZ ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 20:30 1001993 BERTRAN/H FRANCO ALZATE PERILLA/BENAVIDES SOTO ITF MEN M25 IBAGUE MD
Tennis 20:30 1001992 MATEO CASTANEDA NICOLAS BUITRAGO ITF MEN M25 IBAGUE
Tennis 20:30 1001990 CRISTOBAL CASTRO VICTOR LILOV ITF MEN M25 IBAGUE
Tennis 20:30 1001989 BHANGDIA/STEWART ANDRADE/TEDESCO ITF MEN CANCUN MD
Tennis 20:30 1001988 ARIAS/ZEBALLOS ABOIAN/DE LA FUENTE CHALLENGER BUENOS AIRES MD
Volleyball 20:30 1000452 POLAND WOMEN THAILAND WOMEN INTERNATIONAL WORLD CHAMPS WOMEN
Table Tennis 20:35 1002791 VALERII MELNYK YEVHEN MASKO INTERNATIONAL SETKA CUP
Basketball 20:45 1002736 PRAIA CLUBE/GABARITO LDB U22 CORINTHIANS LDB U22 BRAZIL LDB U22
Basketball 20:45 1001660 BALONCESTO LEGANES WOMEN CLUB JAIRIS WOMEN INTERNATIONAL CLUB FRIENDLIES WOMEN
Handball 20:45 1002042 BM BENIDORM AMICITIA ZüRICH INTERNATIONAL EUROPEAN LEAGUE QUALIFICATION
Handball 20:45 1002041 BELENENSES AGUAS SANTAS INTERNATIONAL EUROPEAN LEAGUE QUALIFICATION
Handball 20:45 1002040 SPORTING CP BJERRINGBRO-SILKEBORG INTERNATIONAL EUROPEAN LEAGUE QUALIFICATION
Handball 20:45 1002039 CHAMBERY SAVOIE VESZPREM-FELSOORS INTERNATIONAL EUROPEAN LEAGUE QUALIFICATION
Handball 20:45 1002038 BIDASOA IRUN KOLSTAD INTERNATIONAL EUROPEAN LEAGUE QUALIFICATION
Rugby 20:45 1002046 NEWCASTLE FALCONS SALE SHARKS ENGLAND PREMIERSHIP RUGBY CUP
Rugby 20:45 1002045 LONDON IRISH NORTHAMPTON ENGLAND PREMIERSHIP RUGBY CUP
Soccer 20:45 1002722 THE NEW SAINTS FLINT TOWN UTD WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1001620 ENGLAND U21 GERMANY U21 INTERNATIONAL YOUTH U21 FRIENDLY GAMES
Soccer 20:45 1001616 OSSETT UNITED STOCKSBRIDGE P S ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001615 BEDWORTH UTD HINCKLEY LR ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001614 BROOMHILL FC CUMBERNAULD COLTS SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 1001611 WALTON & HERSHAM NORTHWOOD ENGLAND ISTHMIAN DIVISION ONE SOUTH
Soccer 20:45 1001610 MACCLESFIELD FC KIDSGROVE ATH ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001609 GLOSSOP NORTH END HANLEY TOWN ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001605 SHEFFIELD FC LINCOLN UTD ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001604 HEBBURN TOWN SHILDON ENGLAND AMATEUR NORTHERN LEAGUE DIVISION ONE
Soccer 20:45 1001603 SOUTHPORT BRADFORD P A ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 1001601 PENYBONT PONTYPRIDD TOWN WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1001600 NEWTOWN BALA TOWN WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1001599 HAVERFORDWEST CARDIFF MET UNI WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1001596 FLINT TOWN UTD THE NEW SAINTS WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1001595 YATE TOWN TRURO CITY ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001594 WESTON SUPER MARE SWINDON SUPERMARINE ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001593 NORTH LEIGH HAYES & YEADING ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001592 MET POLICE HARTLEY WINTNEY ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001591 MERTHYR TOWN WINCHESTER CITY ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001590 HENDON CHESHAM ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001589 DORCHESTER TIVERTON TOWN ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 1001587 ROYSTON TOWN BARWELL ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 1001586 MICKLEOVER FC TAMWORTH ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 1001585 BASFORD UTD STOURBRIDGE ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 1001584 AFC RUSHDEN & DIAMONDS COALVILLE TOWN ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 1001583 MORPETH TOWN LANCASTER CITY ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 1001582 MARSKE UNITED SOUTH SHIELDS ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 1001581 MARINE ATHERTON COLLIERIES ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 1001580 LIVERSEDGE FC UNITED OF MANCHESTER ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 1001119 CAERNARFON CONNAH S QUAY WALES CYMRU PREMIER
Soccer 20:45 1000686 ENFIELD TOWN HORSHAM ENGLAND ISTHMIAN PREMIER DIVISION
Soccer 20:45 1000685 DUNDELA ANNAGH UNITED NORTHERN IRELAND CHAMPIONSHIP
Soccer 20:45 1000398 PLYMOUTH PARKWAY SALISBURY ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999904 KOSOVO CYPRUS INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE C
Soccer 20:45 999903 GREECE NORTHERN IRELAND INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE C
Soccer 20:45 999530 NUNEATON ALVECHURCH ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 999529 LEISTON BEDFORD TOWN ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 999528 ILKESTON TOWN STRATFORD TOWN ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 999527 HEDNESFORD BROMSGROVE ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE CENTRAL
Soccer 20:45 999526 WARRINGTON RYLANDS STAFFORD RANGERS ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999524 RADCLIFFE FC WHITBY ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999521 HYDE UTD NANTWICH TOWN ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999520 GAINSBOROUGH GUISELEY ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999519 BELPER TOWN STALYBRIDGE CELTIC ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999518 BAMBER BRIDGE WARRINGTON TOWN ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999517 ASHTON UTD MATLOCK TOWN ENGLAND AMATEUR NORTHERN PREMIER LEAGUE
Soccer 20:45 999514 NORWAY SERBIA INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE B
Soccer 20:45 999513 ALBANIA ICELAND INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE B
Soccer 20:45 999512 SWITZERLAND CZECH REPUBLIC INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE A
Soccer 20:45 999510 WEYMOUTH HAVANT AND W ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999509 WELLING DOVER ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999508 TAUNTON TOWN BATH CITY ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999507 OXFORD CITY EBBSFLEET UNITED ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999506 HUNGERFORD TOWN HAMPTON & RICHMOND ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999505 HEMEL HEMPSTEAD TONBRIDGE ANGELS ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999504 FARNBOROUGH CHELMSFORD ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999503 DARTFORD EASTBOURNE BOROUGH ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999501 CONCORD RANGERS WORTHING ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999500 CHIPPENHAM TOWN SLOUGH ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999499 CHESHUNT DULWICH ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999498 BRAINTREE TOWN ST ALBANS ENGLAND AMATEUR NATIONAL LEAGUE SOUTH
Soccer 20:45 999497 KETTERING KINGS LYNN TOWN ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999496 HEREFORD LEAMINGTON ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999495 FARSLEY CELTIC BOSTON UTD ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999494 DARLINGTON BLYTH SPARTANS ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999493 CURZON ASHTON SCARBOROUGH ATHLETIC ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999492 CHORLEY CHESTER ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999491 BUXTON KIDDERMINSTER ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999490 BANBURY GLOUCESTER CITY ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999489 ALFRETON TOWN PETERBOROUGH SPORTS ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999488 AFC TELFORD BRACKLEY ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999487 AFC FYLDE SPENNYMOOR TOWN ENGLAND NATIONAL LEAGUE NORTH
Soccer 20:45 999486 GRIMSBY CARLISLE ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 20:45 998936 SWEDEN SLOVENIA INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE B
Soccer 20:45 998935 PORTUGAL SPAIN INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE A
Soccer 20:45 998933 REP OF IRELAND ARMENIA INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE B
Soccer 20:45 998932 UKRAINE SCOTLAND INTERNATIONAL UEFA NATIONS LEAGUE B
Table Tennis 20:45 1002792 MACIEJ PODSIADLO WOJCIECH GLUSZEK INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 20:45 1002188 LUDEK STOCES VIT HERRMANN INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 20:50 1002795 FILIP KOPECKY PETR KOTRBATY INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 20:50 1002794 OLEKSANDR OSADCHYI SERHII SEMENETS INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 20:55 1002799 MARTIN STUSEK JAROMIR ZLAMAL INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 20:55 1002798 SERHII LEVIN O VOLO KOVALCHUK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 20:55 1002796 BOHDAN PLAKHTYI IVAN KRYVYI INTERNATIONAL SETKA CUP
Snooker 21:00 1002053 ALEXANDER URSENBACHER JOE O CONNOR INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 21:00 1002052 BEN WOOLLASTON MARK WILLIAMS INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 21:00 994750 STEVEN HALLWORTH HAMMAD MIAH INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 21:00 994749 JAMIE JONES ELLIOT SLESSOR INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Soccer 21:00 1002724 BURKINA FASO COMOROS INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 21:00 1001626 MALTA ISRAEL INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 21:00 1001625 PARAGUAY MOROCCO INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 21:00 1001624 ALGERIA NIGERIA INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 21:00 1001622 KEITH INVERURIE LOCO WORKS SCOTLAND REGIONAL CUP
Soccer 21:00 1001621 ABERYSTWYTH AIRBUS UK WALES CYMRU PREMIER
Soccer 21:00 1001121 BANFIELD GODOY CRUZ ARGENTINA COPA ARGENTINA
Table Tennis 21:00 1002800 GRZEGORZ FELKEL PETR DAVID INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 21:00 1002192 MAREK ZASKODNY PETR VICHEREK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:00 1002191 JAN VOLHEJN DOMINIK LENGAL CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:00 1002190 JIRI NESNERA RADEK ROSE CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:00 1002189 PAVEL GIRETH LUBOS PROTIVA CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Tennis 21:00 1001997 MAGGS/PUCALKA KISSELL/REINBERG ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 21:00 1001996 HUANG/WANG CHIRALA/MAYO ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 21:00 1001994 REI SAKAMOTO ARDA AZKARA ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Table Tennis 21:05 1002193 ROMAN CHEREVKO ANTON MOLOCHKO INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:10 1002802 DENYS PESTERNIKOV VASYL KUSHNIR INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:15 1002194 MARTIN KUBAT VIT HERRMANN INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:20 1002803 SERHII SOLOMKO KOSTIANTYN KLYMENKO INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:25 1002806 DAVID PRUSA TOMAS VORISEK INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 21:25 1002805 ROMAN REZNICHENKO ROMAN HNOIEVOI INTERNATIONAL SETKA CUP
Basketball 21:30 1001661 CB QUELUZ ACADEMIA DO LUMIAR INTERNATIONAL CLUB FRIENDLIES
Table Tennis 21:30 1002199 DAVID SARGANEK ONDREJ PARIL CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:30 1002197 PETR ZIVNY MARTIN MASTERA CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:30 1002196 MARTIN HUK PETR BRADAC CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 21:30 1002195 ZDENEK BILEK VACLAV HRUSKA JNR CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Tennis 21:30 1002007 HSU/KONONOVA NEWBORN/N GWODOG ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 21:30 1002006 ALEXA GLATCH HIROKO KUWATA ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 21:30 1002004 URSZULA RADWANSKA JANICE TJEN ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 21:30 1002003 ROBIN MONTGOMERY ALEXANDRA OSBORNE ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 21:30 1002002 TORI KINARD ALEXANDRA VECIC ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 21:30 1001998 MICHAEL MMOH TENNYS SANDGREN CHALLENGER CHARLESTON
Table Tennis 21:35 1002200 OLEKSII KRUTKO YEVHENII HONCHAR INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:40 1002807 YAROSLAV KRAVETS OLEH PAVLIUK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:45 1002810 LUDEK STOCES MARTIN DRABEK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:45 1002809 JAKUB ZOCHNIAK MACIEJ PODSIADLO INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 21:50 1002812 PETR MORAVEC FILIP KOPECKY INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 21:50 1002811 OLEKSANDR OSADCHYI VITALII MUKHIN INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 21:55 1002817 MARTIN STUSEK TOMAS VORISEK INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 21:55 1002813 YURII KURISHCHENKO O VOLO KOVALCHUK INTERNATIONAL SETKA CUP
Soccer 22:00 1001122 BOCA JUNIORS DE CALI ATLETICO CALI FC COLOMBIA PRIMERA B
Soccer 22:00 997485 CA ATLANTA CA CHACO FOR EVER ARGENTINA NACIONAL B
Soccer 22:00 997484 AD GRECIA HEREDIANO COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Table Tennis 22:00 1002820 BOHDAN CHAIKOVSKYI ANDRII NAKLIUTSKYI INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:00 1002819 JOSEF BRAUN PETR DAVID INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 22:00 1002818 PETR BRADAC RADEK ROSE CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:00 1002203 ONDREJ PARIL PETR VICHEREK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:00 1002202 MARTIN MASTERA DOMINIK LENGAL CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:00 1002201 VACLAV HRUSKA JNR LUBOS PROTIVA CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Tennis 22:00 1002752 CROSSLEY/KOIKE KWONG/ULYASHCHENKO ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 22:00 1002751 COLLENS/DEKEL CHIU/JONES ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 22:00 1002750 LIN/RAMIREZ RIVERA CORADO/WEEDON ITF WOMEN ITF W15 CANCUN WD
Tennis 22:00 1002009 OGURA/A R RODRIGUEZ F FLORES/PEREIRA ITF MEN M25 IBAGUE MD
Tennis 22:00 1002008 CHIU/STRODE JONES/EMILIANO MOHENO ITF MEN CANCUN MD
Table Tennis 22:10 1002821 DAVYD SYMONCHUK ANDRII BAKLYKOV INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:15 1002822 SZYMON RADLO BLAZEJ CIOCH INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 22:15 1002205 MARTIN KUBAT LUDEK STOCES INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:20 1002824 MAXIM SUVOROV FILIP KOPECKY INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 22:20 1002823 DMYTRO KHAIROV SERHII SEMENETS INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:25 1002825 JAROMIR ZLAMAL DAVID PRUSA INTERNATIONAL TT CUP
Soccer 22:30 1000688 GUAIRENA FC SPORTIVO AMELIANO PARAGUAY CUP
Table Tennis 22:30 1002209 MAREK ZASKODNY DAVID SARGANEK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:30 1002208 JAN VOLHEJN PETR ZIVNY CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:30 1002207 JIRI NESNERA MARTIN HUK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 22:30 1002206 PAVEL GIRETH ZDENEK BILEK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Tennis 22:30 1002753 DIAZ JALIL/HUDD KOSHIS/MCKENNON ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 22:30 1002011 KIKUCHI/NORTEY RAJSKI/WOJCIK ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 22:30 1002010 AZOIDES/RIBERO DICKERSON/WALLIN ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Table Tennis 22:40 1002826 DENYS PESTERNIKOV YAROSLAV KRAVETS INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:45 1002828 VIT HERRMANN MARTIN DRABEK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:45 1002827 MIKOLAJ SZALINSKI WOJCIECH GLUSZEK INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 22:50 1002830 PETR KOTRBATY PETR MORAVEC INTERNATIONAL TT CUP
Table Tennis 22:50 1002829 SERHII SOLOMKO OLEKSANDR OSADCHYI INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 22:55 1002831 MARTIN STUSEK DAVID PRUSA INTERNATIONAL TT CUP
Basketball 23:00 1002737 BAURU LDB U22 PINHEIROS LDB U22 BRAZIL LDB U22
Soccer 23:00 1002725 CHAMPIONS FC ACADEMY CD ARABE UNIDO RESERVES PANAMA LIGA PROM
Soccer 23:00 1001123 UNION ESPANOLA CD ANTOFAGASTA CHILE COPA CHILE
Soccer 23:00 1000690 HALCONES NEGROS FC FC GUERREROS DE LA PLATA MEXICO LIGA TDP
Soccer 23:00 1000689 HERRERA FC ATLETICO CHIRIQUI PANAMA LPF
Table Tennis 23:00 1002832 VALERII VLASENKO ANDRII NAKLIUTSKYI INTERNATIONAL SETKA CUP
Tennis 23:00 1002014 LOCK/LOCK FRANCO/MARCH ITF MEN M25 IBAGUE MD
Tennis 23:00 1002013 FEDERICO CORIA LUCIANO DARDERI CHALLENGER BUENOS AIRES
Table Tennis 23:10 1002833 VASYL KUSHNIR ANDRII BAKLYKOV INTERNATIONAL SETKA CUP
Soccer 23:15 1001629 JOCORO FC CD LUIS ANGEL FIRPO EL SALVADOR APERTURA
Table Tennis 23:15 1002835 MACIEJ PODSIADLO BLAZEJ CIOCH INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 23:20 1002836 KOSTIANTYN KLYMENKO SERHII SEMENETS INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 23:25 1002838 OLEKSANDR GOMILKO DMYTRO REHOTUN INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 23:25 1002837 TOMAS VORISEK JAROMIR ZLAMAL INTERNATIONAL TT CUP
Basketball 23:30 1001664 BASQUETE CATANDUVA WOMEN VERA CRUZ CAMPINAS WOMEN BRAZIL PAULISTA WOMEN
Soccer 23:30 1001630 CORINTHIANS WOMEN SAO JOSE SP WOMEN BRAZIL PAULISTA WOMEN
Table Tennis 23:30 1002839 BOHDAN CHAIKOVSKYI OLEKSANDR HOVORUNETS INTERNATIONAL SETKA CUP
Tennis 23:30 1002018 DUNKLE/DUNKLE HIBINO/SANTAMARIA ITF WOMEN W60 TEMPLETON WD
Tennis 23:30 1002017 MARCINKEVICA/SAKATSUME MATEAS/PEREIRA ITF WOMEN W60 TEMPLETON WD
Tennis 23:30 1002015 BRENGLE/OSUIGWE EALA/ROBBE ITF WOMEN W60 TEMPLETON WD
Table Tennis 23:35 1002840 DMYTRO DEREVYNSKYI SERHII SOKOLOV INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 23:40 1002841 OLEH PAVLIUK DAVYD SYMONCHUK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 23:50 1002843 VITALII MUKHIN DMYTRO KHAIROV INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 23:55 1002844 VYACHESLAV ISAKOV RUSLAN SOLOMKO INTERNATIONAL SETKA CUP
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Futsal 00:00 1002861 CARLOS BARBOSA AMF BRAZIL LIGA GAúCHA
Soccer 00:00 1001634 MICHIGAN STATE MICHIGAN USA COLLEGE CHAMPIONSHIP
Soccer 00:00 1001631 RAMS VILLAGE SUPERSTARS CONAREE UNITED SAINT KITTS & NEVIS PREMIER LEAGUE
Soccer 00:00 1000693 SD PANAMA OESTE UNIVERSIDAD DE PANAMA PANAMA LIGA PROM
Soccer 00:00 1000692 HFX WANDERERS FC PACIFIC FC CANADA CANADIAN PREMIER LEAGUE
Table Tennis 00:00 1002848 VALERII VLASENKO ANTON SHYPILOV INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 00:00 1002847 JIRI RUZICKA ROSTYSLAV KLIUCHUK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 00:00 1002846 JOSEF MEDEK DAVID JICHA CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 00:00 1002845 ADRIAN SPYCHALA MATEUSZ RUTKOWSKI INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Tennis 00:00 1002023 CONTRERAS GOMEZ/HARRISON MCADOO/OKUNO ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 00:00 1002022 GARCIAN/HANZLIK CIGNA/VEGA ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 00:00 1002019 NICOLE KHIRIN EVA GUERRERO ALVAREZ ITF WOMEN AUSTIN
Volleyball 00:00 1002858 ROBERT MORRIS WOMEN CLEVELAND STATE WOMEN INTERNATIONAL NCAA CHAMPS WOMEN
Volleyball 00:00 1002857 SUZANO VOLEI VOLEI RENATA BRAZIL PAULISTA
Soccer 00:05 1000694 RAYA2 EXPANSION MINEROS DE ZACATECAS MEXICO LIGA DE EXPANSION
Baseball 00:10 1001671 TB RAYS CLE GUARDIANS USA MLB
Futsal 00:15 1002862 PRAIA CLUBE PATO FUTSAL BRAZIL LIGA FUTSAL
Table Tennis 00:15 1002849 SZYMON RADLO WOJCIECH GLUSZEK INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Table Tennis 00:25 1002850 DMYTRO CHERNYSHOV DMYTRO LAZURYK INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 00:30 1002855 OLEKSANDR HOVORUNETS ANDRII NAKLIUTSKYI INTERNATIONAL SETKA CUP
Table Tennis 00:30 1002854 MICHAL REGNER MARTIN KOWALIK CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 00:30 1002853 JAN ZAJICEK TOMAS POSTELT CZECH REPUBLIC LIGA PRO
Table Tennis 00:30 1002852 MATEUSZ GOLEBIOWSKI MARCIN JADCZYK INTERNATIONAL TT ELITE SERIES
Tennis 00:30 1002024 NICOLAS KICKER RENZO OLIVO CHALLENGER BUENOS AIRES
Baseball 00:40 1001672 KC ROYALS DET TIGERS USA MLB
Table Tennis 00:55 1002856 OLEKSANDR GOMILKO RUSLAN SOLOMKO INTERNATIONAL SETKA CUP
Basketball 01:00 1002324 EL MILLON SAN CARLOS DOMINICAN REPUBLIC TBS
Basketball 01:00 1002323 BRUSQUE / FME / ARADEFE BASQUETE FMEBC BRAZIL CAMPEONATO FCB
Basketball 01:00 1002320 GLADIADORES DE ANZOATEGUI COCODRILOS DE CARACAS VENEZUELA SUPERLIGA
Basketball 01:00 1002319 BRILLANTES DE MARACAIBO TROTAMUNDOS DE CARABOBO VENEZUELA SUPERLIGA
Basketball 01:00 1002318 SUPERSONICOS DE MIRANDA GUAIQUERIES DE MARGARITA VENEZUELA SUPERLIGA
Cricket 01:00 1001222 ST LUCIA KINGS JAMAICA TALLAWAHS INTERNATIONAL CARIBBEAN PREMIER LEAGUE
Soccer 01:00 1002231 MEXICO U20 PERU U20 INTERNATIONAL YOUTH U20 INTERNATIONAL
Soccer 01:00 1002227 PLAZA AMADOR RESERVES TAURO FC RESERVES PANAMA LIGA PROM
Soccer 01:00 1002226 CE AIMORE GREMIO B BRAZIL COPA GAUCHO
Tennis 01:00 1002378 ENRIQUE PENA GUSTAVO HEIDE ITF MEN M25 IBAGUE
Tennis 01:00 1002377 AUBUCHON/BUNCH ANDERSON/ZARAZUA ITF WOMEN W60 TEMPLETON WD
Tennis 01:00 1002376 CHIRICO/MIN ABDELOUAHID/HITT ITF WOMEN W60 TEMPLETON WD
Tennis 01:00 1002375 RAFAEL ABDUL SALAM GABRIEL EVANS ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Ice Hockey 01:05 1002352 PHI FLYERS BUF SABRES USA NHL PRE-SEASON
Ice Hockey 01:05 1002351 NY RANGERS BOS BRUINS USA NHL PRE-SEASON
Ice Hockey 01:05 1002350 DET RED WINGS PIT PENGUINS USA NHL PRE-SEASON
Ice Hockey 01:05 1002349 NY ISLANDERS NJ DEVILS USA NHL PRE-SEASON
Ice Hockey 01:05 1002348 TB LIGHTNING CAR HURRICANES USA NHL PRE-SEASON
Baseball 01:10 1002334 MIA MARLINS NY METS USA MLB
Basketball 01:15 1002325 TABARE COLON URUGUAY METRO LEAGUE
Soccer 01:15 1002232 ALIANZA FC PANAMA SPORTING SAN MIGUELITO PANAMA LPF
Soccer 01:30 1001217 NUBLENSE HUACHIPATO CHILE COPA CHILE
Baseball 01:40 1002341 CHI WHITE SOX MIN TWINS USA MLB
Baseball 01:40 1002338 PHI PHILLIES CHI CUBS USA MLB
Baseball 01:40 1002337 STL CARDINALS MIL BREWERS USA MLB
Soccer 02:00 1002238 ATLETICO RAFAELA COLON ARGENTINA COPA SANTA FE
Soccer 02:00 1002237 PERU EL SALVADOR INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 02:00 1002236 ATLETICO CHIRIQUI RESERVES CD UNIVERSITARIO RESERVES PANAMA LIGA PROM
Soccer 02:00 1002235 JAMAICA ARGENTINA INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 02:00 1002234 OLMEDO CHACARITAS SC ECUADOR PRIMERA B
Soccer 02:00 997488 DEPORTIVO PASTO CORTULUA COLOMBIA PRIMERA A
Ice Hockey 02:05 1002356 OTT SENATORS WIN JETS USA NHL PRE-SEASON
Ice Hockey 02:05 1002355 ARZ COYOTES DAL STARS USA NHL PRE-SEASON
Soccer 02:05 1002240 TLAXCALA FC PUMAS TABASCO MEXICO LIGA DE EXPANSION
Baseball 02:10 1002342 ARI DIAMONDBACKS HOU ASTROS USA MLB
Soccer 02:15 1002241 SLH ST PAULS UTD FLOW 4G CAYON ROCKETS SAINT KITTS & NEVIS PREMIER LEAGUE
Basketball 02:30 1002329 REAL ESTELI COSTA CARIBE NICARAGUA LSB
Soccer 02:30 991949 SANTOS ATHLETICO PARANAENSE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Volleyball 02:30 1002588 CIUDAD VOLEY SAN LORENZO ARGENTINA COPA METRO
Volleyball 02:30 1000718 DERQUI CLUB ATLETICO LLAVALLOL ARGENTINA SUPERIORES SEGUNDA
Ice Hockey 02:35 1002357 STL BLUES CHI BLACKHAWKS USA NHL PRE-SEASON
Basketball 03:00 1002331 HUELLAS DEL SIGLO MAURICIO BAEZ DOMINICAN REPUBLIC TBS
Soccer 03:00 1001218 HONDURAS GUATEMALA INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Tennis 03:00 1002400 KATRINA SCOTT CAROLINE DOLEHIDE ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 03:00 1002399 MICHIKA OZEKI LULU SUN ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002395 HAYU KINOSHITA AI YAMAGUCHI ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002394 MIO MUSHIKA AYUMI MORITA ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002393 MOMOKO KOBORI AOI ITO ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002392 NANA KAWAGISHI RINKO MATSUDA ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002391 NAGI HANATANI MANA AYUKAWA ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002390 SAYAKA ISHII SAKI IMAMURA ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002389 KYOKA OKAMURA YA-HSUAN LEE ITF WOMEN 25 NANAO
Tennis 03:00 1002388 RYOTA TANUMA TAKETO TAKAMISAWA ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002387 YUICHIRO INUI YUTA SHIMIZU ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002386 MAO TAKADA TOSHIHIDE MATSUI ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002384 TAKUTO NIKI ISSEI OKAMURA ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002383 GENI INOUE RYOTARO MATSUMURA ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002382 MAKOTO OCHI YUSUKE TAKAHASHI ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002380 TAKUYA KUMASAKA KENTO TAKEUCHI ITF MEN 25 KASHIWA
Tennis 03:00 1002379 YUDAI UMEOKA SEITA WATANABE ITF MEN 25 KASHIWA
Ice Hockey 03:05 1002360 MIN WILD COL AVALANCHE USA NHL PRE-SEASON
Soccer 03:30 1002242 SAN FRANCISCO FC CD UNIVERSITARIO PANAMA LPF
Baseball 03:38 1002344 OAK ATHLETICS LA ANGELS USA MLB
Baseball 03:40 1002346 TEX RANGERS SEA MARINERS USA MLB
Baseball 03:40 1002345 LA DODGERS SD PADRES USA MLB
Baseball 03:45 1002347 COL ROCKIES SF GIANTS USA MLB
Soccer 04:00 1002247 PARAGUAY U20 USA U20 INTERNATIONAL YOUTH U20 INTERNATIONAL
Soccer 04:00 1002246 LAS VEGAS LIGHTS FC MONTEREY BAY FC USA USL CHAMPIONSHIP
Soccer 04:00 1002245 UDELAS FC SD ATLETICO NACIONAL PANAMA LIGA PROM
Soccer 04:00 1001219 MEXICO COLOMBIA INTERNATIONAL INT. FRIENDLY GAMES
Soccer 04:00 991950 SEATTLE SOUNDERS FC FC CINCINNATI USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Tennis 04:00 1002420 DARRSHAN SURESH NITIN KUMAR SINHA ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002419 YUKI MOCHIZUKI THIJMEN LOOF ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002418 KRITTIN KOAYKUL DAYNE KELLY ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002413 YUTTANA CHAROENPHON TOMMASO COMPAGNUCCI ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002412 RUBIN STATHAM HA MINH DUC VU ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002411 MASAMICHI IMAMURA KASIDIT SAMREJ ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002410 MITSUKI WEI KANG LEONG WISHAYA TRONGCHAROENCHAIKUL ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002409 M RIFQI FITRIADI LINH GIANG TRINH ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002408 NAM HOANG LY TOMOHIRO MASABAYASHI ITF MEN 25 TAY NINH
Tennis 04:00 1002407 JAUME MUNAR DENIS SHAPOVALOV ATP SEOUL
Tennis 04:00 1002405 TARO DANIEL EMILIO GOMEZ ATP SEOUL
Tennis 04:00 1002404 DEMOLINER/MELO BARRIENTOS/REYES-VARELA ATP ATP SEOUL MD
Tennis 04:00 1002403 GALLOWAY/LAWSON NAM/SONG ATP ATP SEOUL MD
Tennis 04:00 1002402 CHUNG/KWON VERDUGO/HUEY ATP ATP SEOUL MD
Tennis 04:00 1002401 KLAASEN/LAMMONS MARTINEZ/MUNAR ATP ATP SEOUL MD
Ice Hockey 04:05 1002361 CAL FLAMES SEA KRAKEN USA NHL PRE-SEASON
Soccer 04:05 1002248 CIMARRONES DE SONORA FC CORRECAMINOS MEXICO LIGA DE EXPANSION
Ice Hockey 04:35 1002362 ANA DUCKS SJ SHARKS USA NHL PRE-SEASON
Tennis 05:00 1002423 KAICHI UCHIDA CAMERON NORRIE ATP SEOUL
Tennis 06:00 1002424 KUMASAKA/OKAMURA KAWACHI/KAWAKAMI ITF MEN M25 KASHIWA MD
Soccer 08:00 1002865 KARAWANG UNITED PERSES SUMEDANG INDONESIA LIGA 3
Soccer 08:30 1002866 CHHINGA VENG FC CHAWNPUI INDIA MIZORAM PREMIER LEAGUE
Soccer 09:00 1002868 KUNSHAN HEILONGJIANG ICE CITY CHINA DIVISION 1
Tennis 09:00 1002438 LEA BOSKOVIC MARIA BONDARENKO ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002437 DOMINIKA SALKOVA IVA PRIMORAC ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002435 SADA NAHIMANA LAVINIA TANASIE ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002434 VALERIYA STRAKHOVA ANNA SISKOVA ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002433 NINA POTOCNIK BARBARA HAAS ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002432 KATHARINA GERLACH CHRISTINA ROSCA ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002431 ZIVA FALKNER WERONIKA FALKOWSKA ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002430 LARA SMEJKAL MIRIAM B BULGARU ITF WOMEN W25 OTOCEC
Tennis 09:00 1002429 CONNY PERRIN ALINA KORNEEVA ITF WOMEN W25 OTOCEC
Soccer 09:30 1002870 ZIBO CUJU SHAANXI ATHLETIC CHINA DIVISION 1
Soccer 09:30 1002869 QINGDAO MANATEE BEIJING SPORT UNIVERSITY FC CHINA DIVISION 1
Soccer 09:45 1002871 EVES SC WOMEN ROYAL RANGERS FC WOMEN INDIA DELHI LEAGUE WOMEN
Soccer 10:00 1002873 TJ UNIE HLUBINA VALAšSKé MEZIRíCí CZECH REPUBLIC 4. LIGY
Soccer 10:00 1002872 AZKALS DEVELOPMENT TEAM MENDIOLA FC PHILIPPINES PFL
Tennis 10:00 1002483 LAURENT LOKOLI RICHARD GASQUET CHALLENGER ORLEANS
Tennis 10:00 1002482 KATIE BOULTER BELINDA BENCIC WTA TALLINN
Tennis 10:00 1002481 BARBORA KREJCIKOVA MARTA KOSTYUK WTA TALLINN
Tennis 10:00 1002480 VIKTORIJA GOLUBIC KAROLINA MUCHOVA WTA TALLINN
Tennis 10:00 1002479 NIKLAS SCHELL QIAN SUN ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002478 SAMIR HAMZA REGUIG MILLEN HURRION ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002477 MATTHEW DELLAVEDOVA MARK WALLNER ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002476 MEHDI SADAOUI FACUNDO YUNIS ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002475 JACK LOGE TAIYO YAMANAKA ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002473 JARNO JANS FEDERICO IANNACCONE ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002472 LUCA WEIDENMANN NIKI KALIYANDA POONACHA ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002471 NAIMA KARAMOKO SIJIA WEI ITF WOMEN W15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002470 SARAH MUELLER YASMINE MANSOURI ITF WOMEN W15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002469 XINXIN YAO ALESSANDRA MAZZOLA ITF WOMEN W15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002468 INES IBBOU KARINE M JOB ITF WOMEN W15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002467 LUCA CASTELNUOVO LUCAS CATARINA ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002464 ANTOINE GHIBAUDO LOAN LESTIR ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002463 FEDERICO AGUSTIN GOMEZ SIDANE PONTJODIKROMO ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002462 ADAM MOUNDIR ARTHUR REYMOND ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002461 BORIS FASSBENDER PHILIP FLORIG ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002460 CYRIL VANDERMEERSCH MAX HANS REHBERG ITF MEN M15 FORBACH
Tennis 10:00 1002459 BRUNO KUZUHARA MAXIMUS JONES ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002458 ELIAKIM COULIBALY BORIS BUTULIJA ITF MEN ITF M15 MONASTIR
Tennis 10:00 1002457 GANTA/SOMANI KUZUHARA/OUAKAA ITF MEN M15 MONASTIR MD
Tennis 10:00 1002456 STEINER/YUNIS LI/SUN ITF MEN M15 MONASTIR MD
Tennis 10:00 1002455 DANIEL/DE STEFANO TEODOSESCU/TEODOSESCU ITF WOMEN W15 MONASTIR WD
Tennis 10:00 1002453 HAZES/PIANA AMOS/KOLLER ITF WOMEN W15 MONASTIR WD
Tennis 10:00 1002452 JAMSHIDI/NAGORNAIA FREIGASSNER/RISTIC ITF WOMEN W15 MONASTIR WD
Tennis 10:00 1002451 ERIC VANSHELBOIM MARIO MANSILLA DIEZ ITF MEN M15 SABADELL
Tennis 10:00 1002450 GABRIELE BOSIO ERIK ARUTIUNIAN ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002449 LUKAS KRAINER MICHAEL BASSEM SOBHY ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002448 ZURA TKEMALADZE FILIPPO BALDI ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002446 LEO BORG LUKAS POKORNY ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002445 ALIAKSANDR LIAONENKA SAHAR SIMON ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002444 SABA PURTSELADZE ZELIMIR RUDAN ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1002442 KRIS VAN WYK MARK WHITEHOUSE ITF MEN ITF EGYPT F13, MEN SINGLES
Tennis 10:00 1000507 DZALAMIDZE/GOLUBIC EIKERI/MIHALIKOVA WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000506 HAVERLAG/THOMBARE KICHENOK/KICHENOK WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000457 NEEL/VAN DER HOEK BARNETT/NICHOLLS WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000456 CRISTIAN/HEISEN BENCIC/FLIPKENS WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000455 PONCHET/TJANDRAMULIA GRAMMATIKOPOULOU/VISMANE WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000454 KATO/WANG MALYGINA/NUUDI WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 1000453 MELICHAR-MARTINEZ/SIEGEMUND KONTAVEIT/ROUTLIFFE WTA TALLINN WD
Tennis 10:00 999920 LAURA SIEGEMUND JIL TEICHMANN WTA TALLINN
Tennis 10:00 999919 DONNA VEKIC MAILEEN NUUDI WTA TALLINN
Tennis 10:00 999918 XINYU WANG BEATRIZ HADDAD MAIA WTA TALLINN
Tennis 10:00 999917 KAIA KANEPI JELENA OSTAPENKO WTA TALLINN
Tennis 10:00 999916 CLAIRE LIU ANN LI WTA TALLINN
Tennis 10:00 999915 ANETT KONTAVEIT XIYU WANG WTA TALLINN
Soccer 10:15 1002877 SK BENESOV VIKTORIA ZIZKOV CZECH REPUBLIC 3. LIGY
Soccer 10:30 1002878 PERSIKA 1951 PSGC CIAMIS INDONESIA LIGA 3
Snooker 11:00 1002587 LI HANG MARK ALLEN INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 1002586 DEAN YOUNG JUDD TRUMP INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 1002585 DING JUNHUI JOE PERRY INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 1002584 GARY WILSON ZHANG ANDA INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 1002583 ANDY LEE YAN BINGTAO INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 996118 DAVID GRACE XU SI INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 994761 THEPCHAIYA UN-NOOH MATTHEW STEVENS INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 994758 DAVID GILBERT LYU HAOTIAN INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 994757 JORDAN BROWN NG ON YEE INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 11:00 994756 CHEN ZIFAN ROSS MUIR INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Tennis 11:00 1002514 AMIRA BENAISSA JASMIN JEBAWY ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002513 OANA GAVRILA VICTORIA JIMENEZ KASINTSEVA ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002512 ENOLA CHIESA SELENA JANICIJEVIC ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002509 MARTA H G ENCINAS MATILDE JORGE ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002508 KSENIA LASKUTOVA ALLIE KIICK ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002507 CAROLE MONNET CAROLINE ROMEO ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002506 MELANIE KLAFFNER LUISA MEYER AUF DER HEIDE ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002505 ADRIENN NAGY MARTHA MATOULA ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002504 FRANCESCA CURMI FRANCISCA JORGE ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002503 STEPHANIE WAGNER ANA FILIPA SANTOS ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002502 AMANDA CARRERAS KATHLEEN KANEV ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002501 MARGAUX ROUVROY CLAUDIA HOSTE FERRER ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002500 JOANNE ZUGER GAIA SQUARCIALUPI ITF WOMEN W25 LISBON
Tennis 11:00 1002498 ANA BOGDAN ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA WTA WTA PARMA, ITALY WOMEN SINGLES
Tennis 11:00 1002497 MARC-ANDREA HUESLER GEOFFREY BLANCANEAUX ATP SOFIA
Tennis 11:00 1002496 JAN-LENNARD STRUFF DUSAN LAJOVIC ATP SOFIA
Tennis 11:00 1002491 CARLOTA M CIREZ CLARA BUREL ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002490 BRENDA FRUHVIRTOVA ANE M D OLMO ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002488 LEYRE R GORMAZ ALIONA BOLSOVA ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002487 EKATERINE GORGODZE PAULA ORMAECHEA ITF WOMEN W60 SAN SEBASTIAN
Tennis 11:00 1002486 ADRIAN MANNARINO CONSTANT LESTIENNE ATP TEL AVIV
Tennis 11:00 1002484 THIAGO MONTEIRO PABLO ANDUJAR ATP TEL AVIV
Tennis 11:00 999590 ALEKSANDAR VUKIC FABIO FOGNINI ATP SOFIA
Tennis 11:00 999589 RICARDAS BERANKIS KAMIL MAJCHRZAK ATP SOFIA
Tennis 11:00 999588 JIRI LEHECKA ALEXANDAR LAZAROV ATP SOFIA
Tennis 11:00 999587 JACK DRAPER DUSAN LAJOVIC ATP SOFIA
Tennis 11:00 999586 TIM VAN RIJTHOVEN HOLGER N RUNE ATP SOFIA
Tennis 11:00 999585 LORENZO SONEGO BERNABE ZAPATA MIRALLES ATP SOFIA
Tennis 11:00 999584 MIKAEL YMER ILYA IVASHKA ATP SOFIA
Tennis 11:00 999583 FERNANDO VERDASCO NIKOLOZ BASILASHVILI ATP SOFIA
Soccer 11:30 1002880 ELECTRIC VENG FC FC BETHLEHEM INDIA MIZORAM PREMIER LEAGUE
Soccer 11:30 1002879 CONG AN NHAN DAN PHU DONG FC VIETNAM V-LEAGUE 2
Soccer 12:00 1002882 BINH PHUOC DAK LAK VIETNAM V-LEAGUE 2
Soccer 12:00 1002881 KASTAMONUSPOR NEVSEHIR BELEDIYESPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:00 1002885 PAZARSPOR MAZIDAGI FOSFAT SPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Tennis 13:00 1002526 ANNA BARANOVSKI SARA BEJLEK ITF WOMEN W25 SANTA MARGHERITA
Tennis 13:00 1002525 SAPFO SAKELLARIDI DARJA SEMENISTAJA ITF WOMEN W25 SANTA MARGHERITA
Tennis 13:00 1002524 OANA GEORGETA SIMION GEORGIA PEDONE ITF WOMEN W25 SANTA MARGHERITA
Tennis 13:00 1002523 LEE/PARKS LECHEMIA/LOHOFF WTA WTA PARMA, ITALY WOMEN DOUBLES
Tennis 13:00 1002522 GABUEVA/ZAKHAROVA DETIUC/KOLODZIEJOVA WTA WTA PARMA, ITALY WOMEN DOUBLES
Tennis 13:00 1002521 BONDAR/ZIMMERMANN KANIA-CHODUN/VORACOVA WTA WTA PARMA, ITALY WOMEN DOUBLES
Tennis 13:00 999599 ESCOFFIER/FOREJTEK RAJA/SHARAN CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999598 MARGAROLI/NEUCHRIST BROUWER/SELS CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999597 JEBENS/TSITSIPAS FILS/MAYOT CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999595 LAMASINE/TABUR BELLIER/MASUR CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999594 JOHNSON/O MARA DZUMHUR/RAMANATHAN CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999593 ARRIBAGE/SANCHEZ DRZEWIECKI/NIKLAS-SALMINEN CHALLENGER ORLEANS MD
Tennis 13:00 999591 MAHUT/ROGER-VASSELIN DE JONG/SACHKO CHALLENGER ORLEANS MD
Soccer 13:30 1002893 1922 KONYASPOR KARAKOPRU BELEDIYESPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:30 1002892 SERIK BELEDIYESPOR 1954 KELKIT BELEDIYESPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:30 1002891 NIGDE ANADOLU YOMRASPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:30 1002890 KIRSEHIR BELEDIYESPOR KILIS BELEDIYESPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:30 1002889 ETIMESGUT BELEDIYESPOR YALOVASPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 13:30 1002886 ANKARA DEMIRSPOR KARAMAN BELEDIYESPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Snooker 14:00 994763 NOPPON SAENGKHAM FRASER PATRICK INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 14:00 994762 TIAN PENGFEI JIMMY ROBERTSON INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Soccer 14:00 1002902 UTAS USAKSPOR ARGUVAN TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002901 SARIYER TEPECIKSPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002900 NAZILLI BELEDIYESPOR SILE YILDIZSPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002899 KUSADASISPOR KARTAL BULVARSPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002898 KIRKLARELISPOR SIIRT IL OZEL IDARESI SPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002897 ERGENE VELIMESE SPOR ELAZIG KARAKOCAN TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002896 CATALCA SPOR SAPANCA GENCLIKSPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Soccer 14:00 1002895 MJøNDALEN 2 TROMSø 2 NORWAY DIVISION 3 GROUP 6
Soccer 14:00 1002894 SK TOCHOVICE FK PRIBRAM B CZECH REPUBLIC 4. LIGY
Tennis 14:00 1002528 MARTINA C TABORDA EMMA LENE ITF WOMEN W15 ELDORADO
Tennis 14:00 1002527 FRANCESCO FORTI DAVIDE GALOPPINI ITF MEN M25 SANTA MARGHERITA
Soccer 14:30 1002249 NOCERINA USD LAVELLO ITALY SERIE D
Snooker 15:00 994765 ZHAO JIANBO IAN BURNS INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Snooker 15:00 994764 GERARD GREENE RYAN DAY INTERNATIONAL BRITISH OPEN 2022
Soccer 15:00 1002912 RADNICKI SREMSKA MITROVICA PARTIZAN BELGRADE SERBIA SERBIA CUP
Soccer 15:00 1002911 KUALA LUMPUR CITY SARAWAK UNITED MALAYSIA SUPER LEAGUE
Soccer 15:00 1002909 JEDINSTVO UB FK RADNICKI NOVI BELGRAD SERBIA PRVA LIGA
Soccer 15:00 1002908 IMT NOVI BELGRADE LOZNICA SERBIA PRVA LIGA
Soccer 15:00 1002907 RAD BELGRADE OFK VRSAC SERBIA PRVA LIGA
Soccer 15:00 1002906 FORESTA SUCEAVA UTA ARAD ROMANIA ROMANIA CUP
Soccer 15:00 1002905 SLAVIA PRAGUE WOMEN VALUR REYKJAVIK WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 15:00 1002904 HURACAN RESERVES SAN LORENZO RESERVES ARGENTINA RESERVE LEAGUE
Soccer 15:00 1002903 JIUL PETROSANI OTELUL GALATI ROMANIA ROMANIA CUP
Soccer 15:00 1002282 REAL FORTE QUERCETA CORREGGESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002281 VIBONESE ASD LICATA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002280 CITTANOVA INTERPIANA ASD SANCATALDESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002279 CITTA DI S. AGATA REAL AGRO AVERSA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002278 PUTEOLANA CAVESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002277 AFRAGOLESE 1944 MARTINA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002276 AC NARDO ASD MOLFETTA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002275 CITTA DI FASANO GLADIATOR ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002274 LUPA ROMA VIS ARTENA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002273 FC MATESE TOLENTINO ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002272 TERMOLI CALCIO SSD PORTO D’ASCOLI ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002271 SCANDICCI FORLI ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002270 SAMMAURESE CARPI ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002269 RAVENNA ASD FANFULLA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002268 AGLIANESE A.C. CREMA 1908 ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002267 VIRTUS BOLZANO AC DOLOMITI BELLUNESI ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002266 ASD CARTIGLIANO ESTE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002265 CAMPODARSEGO AC MESTRE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002264 MONTEBELLUNA LUPARENSE FC ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002263 VIRTUS CISERANO BERGAMO PONTE SAN PIETRO-ISOLA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002262 FRANCIACORTA US FOLGORE CARATESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002261 DESENZANO CALVINA US BRENO ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002260 CHIEVO SONA LUMEZZANE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002259 ASD ALCIONE SC CARONNESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002258 LEGNANO PINEROLO FC ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002256 SESTRI LEVANTE CHISOLA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002255 LIGORNA FOSSANO CALCIO ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002254 CASALE BORGOSESIA ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002253 AC BRA ASTI ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002252 US PIANESE SANGIOVANNESE ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002251 PONSACCO GROSSETO ITALY SERIE D
Soccer 15:00 1002250 MONTESPACCATO CITTA DI CASTELLO ITALY SERIE D
Tennis 15:00 1002537 CINALLI/GONZALEZ DANIELE ASTETE/BURSTEIN ITF WOMEN W15 ELDORADO WD
Tennis 15:00 1002536 DOLDAN/DOLDAN BLATTER/ROSSINI ITF WOMEN W15 ELDORADO WD
Tennis 15:00 1002535 CAPURRO TABORDA/VANGELOVA AYALA/GIOVANNINI ITF WOMEN W15 ELDORADO WD
Tennis 15:00 1002534 MONZON/OLIVIERI COLLARINI/PAZ CHALLENGER BUENOS AIRES MD
Tennis 15:00 1002533 CUEVAS/KICKER CAROU/UGO CARABELLI CHALLENGER BUENOS AIRES MD
Tennis 15:00 1002532 BURRUCHAGA/D ACOSTA GALARZA/LIPOVSEK PUCHES CHALLENGER BUENOS AIRES MD
Tennis 15:00 1002531 TIRANTE/TORRES POPKO/WILD CHALLENGER BUENOS AIRES MD
Tennis 15:00 1002530 PASSARO/PELLEGRINO CERVANTES/ROCA BATALLA CHALLENGER LISBON MD
Tennis 15:00 1002529 SANTILLAN/WALKIN MILOJEVIC/ZEKIC CHALLENGER LISBON MD
Cricket 15:30 1000458 INDIA SOUTH AFRICA INTERNATIONAL INDIA VS SOUTH AFRICA - 1ST TWENTY20 MATCH
Soccer 15:30 1002928 DUKLA BANSKA BYSTRICA WOMEN GFC TOPOLCANY WOMEN SLOVAKIA I LIGA WOMEN
Soccer 15:30 1002926 SLOVAN GALANTA PUCHOV SLOVAKIA SLOVENSKY POHAR
Soccer 15:30 1002923 FK PODKONICE TJ DRUZSTEVNIK VELKE LUDINCE SLOVAKIA 3. LIGA
Soccer 15:30 1002922 SK BATOV HFK OLOMOUC CZECH REPUBLIC 4. LIGY
Soccer 15:30 1002921 FK SARAJEVO RADNIK BIJELJINA BOSNIA & HERZEGOVINA 1ST LEAGUE
Soccer 15:30 1002920 GLORIA BISTRITA FC UNIREA 2004 SLOBOZIA ROMANIA ROMANIA CUP
Soccer 15:30 1002919 CSM RESITA CS MIOVENI ROMANIA ROMANIA CUP
Soccer 15:30 1002918 VYSOCINA JIHLAVA B SOKOL TASOVICE CZECH REPUBLIC 4. LIGY
Soccer 15:30 1002917 NK FUZINAR ALUMINIJ KIDRICEVO SLOVENIA 2. SNL
Soccer 15:30 1002916 FC DARYA BABOL CHADORMALU SC IRAN AZADEGAN LEAGUE
Soccer 15:30 1002914 MES SHAHR-E BABAK SAIPA KARADJ IRAN AZADEGAN LEAGUE
Soccer 15:30 1002284 BRINDISI SSD CASARANO CALCIO ITALY SERIE D
Soccer 15:30 1002283 BARLETTA FC FRANCAVILLA ITALY SERIE D
Soccer 16:00 1002934 NK POSAVJE KRSKO NK LJUTOMER SLOVENIA 3. SNL
Soccer 16:00 1002932 KS VLLAZNIA WOMEN ZHITLOBUD-2 WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 16:00 1002931 NK SMARTNO SD CIRKULANE SLOVENIA 3. SNL
Soccer 16:00 1002930 GIMNASIA LP RESERVES BARRACAS CENTRAL RESERVES ARGENTINA RESERVE LEAGUE
Soccer 16:00 1002929 ROSARIO CENTRAL RESERVES RACING CLUB RESERVES ARGENTINA RESERVE LEAGUE
Soccer 16:00 1002303 VESZPREM FC FC NAGYKANIZSA HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002302 CEGLEDI VSE UJPEST II HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002301 DUNAUJVAROS PASE SZEKSZARDI HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002300 KECSKEMETI TE II SZOLNOKI MAV FC HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002299 TECHNOROLL TESKAND ZSAMBEKI SK HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002297 ERDI VSE KELEN SC HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002296 FC TATABANYA KAPOSVARI RAKOCZI HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002295 GYIRMOT SE II PUSKAS ACADEMY II HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002294 BVSC ZUGLO JASZBERENYI FC HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002293 BALATONFUREDI FC GYORI ETO FC II HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002292 KISVARDA II DIOSGYORI VTK II HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002289 EGER SE KARCAGI SE HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002288 PENZUGYOR SE SENYO CARNIFEX HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002287 FC TISZAUJVAROS TISZAFURED VSE HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002286 DEAC KOROSLADANY MSK HUNGARY NB III
Soccer 16:00 1002285 ASD CASTROVILLARI CALCIO FC LAMEZIA TERME ITALY SERIE D
Tennis 16:00 1002552 COLLINS/STEARNS RIVKIN/ZEYNALOVA ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 16:00 1002550 MIKULSKYTE/NAITO KUBKA/LAHEY ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 16:00 1002549 RAPOLU/ZEIN RODRIGUEZ/SANCHEZ ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 16:00 1002548 O HOISIN/SIGOUIN SALAM/SAMAHA ITF MEN M15 ALBUQUERQUE MD
Tennis 16:00 1002547 JULIETTE MAZZONI ENA KOIKE ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002546 LETICIA GARCIA VIDAL MIKA D FRUCHTMAN ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002545 MARIA G RIVERA CORADO LI HSIN LIN ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002544 MARIA F M HERNANDEZ BRITTANY COLLENS ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002542 LAUREN PROCTOR ALESSANDRA CACERES ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002541 MAYU CROSSLEY ESTHER VYRLAN ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002540 THAISA GRANA PEDRETTI XIMENA SENTIES ITF WOMEN CANCUN
Tennis 16:00 1002539 COUACAUD/MORA HARRIS/SAVILLE CHALLENGER CHARLESTON MD
Tennis 16:00 1002538 MCHUGH/STALDER CHAPPELL/NANDA CHALLENGER CHARLESTON MD
Soccer 16:15 1002936 NK TEKSTILAC RAVNICE NK TRESNJEVKA CROATIA 3.NL
Soccer 16:15 1002935 LUCKO NK KURILOVEC CROATIA 3.NL
Basketball 16:30 1002332 SAMAHEEJ AL HALA BAHRAIN PREMIER LEAGUE
Cricket 16:30 999922 PAKISTAN ENGLAND INTERNATIONAL PAKISTAN VS ENGLAND - 5TH TWENTY20 MATCH
Ice Hockey 16:30 991960 HC DUKLA JIHLAVA VHK ROBE VSETíN CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Soccer 16:30 1002942 FC ROKYCANY ARITMA PRAHA CZECH REPUBLIC 4. LIGY
Soccer 16:30 1002940 SK SOKOL ZAPY FK JABLONEC B CZECH REPUBLIC 3. LIGY
Soccer 16:30 1002939 ESTEGHLAL MOLASANI ARMAN GOHAR IRAN AZADEGAN LEAGUE
Soccer 16:30 1002938 SANLIURFASPOR KARSIYAKA TURKEY TURKIYE KUPASI
Ice Hockey 17:00 991962 DRACI SUMPERK HC STADION LITOMERICE CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Ice Hockey 17:00 991961 SC KOLIN HC SLAVIA PRAHA CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Soccer 17:00 1002943 FK TRAYAL KRUSEVAC FK INDIJA SERBIA PRVA LIGA
Soccer 17:00 1002305 ASANTE KOTOKO NSOATREMAN FC GHANA PREMIER LEAGUE
Soccer 17:00 1002304 FANO ASD TRASTEVERE ITALY SERIE D
Soccer 17:00 991954 LAHTI VPS VAASA FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 17:00 991953 HIFK FC ILVES FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 17:00 991952 FC INTER FC HAKA FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 17:00 991951 SJK KUPS KUOPIO FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Tennis 17:00 1002557 MADISON SIEG CATHERINE HARRISON ITF WOMEN AUSTIN
Tennis 17:00 1002556 CLERVIE NGOUNOUE LIV HOVDE ITF WOMEN AUSTIN
Tennis 17:00 1002555 JUSTINA MIKULSKYTE SABINA ZEYNALOVA ITF WOMEN AUSTIN
Tennis 17:00 1002554 CHIEH-YU HSU PEYTON STEARNS ITF WOMEN AUSTIN
Tennis 17:00 1002553 FERNANDA CONTRERAS GOMEZ MALAIKA RAPOLU ITF WOMEN AUSTIN
Ice Hockey 17:30 1002367 DYNAMO RIGA VILNIAUS HOCKEY PUNKS LATVIA PREMJERLIGA
Ice Hockey 17:30 1002366 TAPPARA KOOKOO FINLAND SM LIIGA
Ice Hockey 17:30 1002365 KALPA ILVES FINLAND SM LIIGA
Ice Hockey 17:30 1002363 HIFK SPORT FINLAND SM LIIGA
Ice Hockey 17:30 991964 ZLIN LHK JESTRABI PROSTEJOV CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Ice Hockey 17:30 991963 FPS K-VANTAA FINLAND MESTIS
Soccer 17:30 1002948 MALKIYA BUSAITEEN BAHRAIN KINGS CUP
Soccer 17:30 1002947 SITRA QALALI BAHRAIN KINGS CUP
Soccer 17:30 1002946 AL ITTIFAQ MAQABA ISA TOWN BAHRAIN KINGS CUP
Soccer 17:30 1002945 AL-ITTIHAD BAHRAIN AL TADAMUN BURI BAHRAIN KINGS CUP
Soccer 17:30 1002944 BK-46 GRIFK RESERVI FINLAND KOLMONEN
Soccer 17:30 999912 PRIMEIRO DE AGOSTO FC CUANDO CUBANGO ANGOLA GIRABOLA
Soccer 17:30 991955 IFK MARIEHAMN AC OULU FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 17:45 1002949 CSC 1599 SELIMBAR PETROLUL PLOIESTI ROMANIA ROMANIA CUP
Ice Hockey 18:00 991967 DYNAMO PARDUBICE B SK HORACKA SLAVIA TREBIC CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Ice Hockey 18:00 991966 HC FRYDEK MISTEK HC ZUBR PREROV CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Soccer 18:00 1002956 TROMSDALEN BRYNE NORWAY CUP
Soccer 18:00 1002954 FCJ BLACKBIRD JPS FINLAND KOLMONEN
Soccer 18:00 1002953 SAVU UNION PLAANI FINLAND KOLMONEN
Soccer 18:00 1002952 NAESTVED IF SILKEBORG IF DENMARK DBU POKALEN
Soccer 18:00 1002951 AS DOUANES OUAGADOUGOU VITESSE FC BURKINA FASO LEAGUE
Soccer 18:00 1002950 FC ROSENGåRD WOMEN SK BRANN WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 18:00 1002306 BICSKEI TC CSORNAI SE HUNGARY NB III
Tennis 18:00 1002563 JAYCER LYEONS AXEL GARCIAN ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Tennis 18:00 1002561 EMMETT WARD MACIEJ RAJSKI ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Tennis 18:00 1002560 KALMAN L. BOYD CASH HANZLIK ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Tennis 18:00 1002559 EMIL REINBERG OLLE WALLIN ITF MEN M15 ALBUQUERQUE
Basketball 18:30 1002333 ISA TOWN AL AHLI MANAMA BAHRAIN PREMIER LEAGUE
Handball 18:30 999600 MORS THY HåNDBOLD SøNDERJYSKE DENMARK HANDBOLDLIGAEN
Ice Hockey 18:30 1002369 KAUNAS HOCKEY HK DINABURGA LATVIA PREMJERLIGA
Soccer 18:30 1002957 FC DAMSø WOMEN FREDENSBORG WOMEN DENMARK 2 DIVISION WOMEN
Soccer 18:30 1002307 SAMBENEDETTESE SAN NICOLO NOTARESCO ITALY SERIE D
Tennis 18:30 1002565 LIBIETIS/STODDER CASTAGNOLA/D AGOSTINO ITF MEN M25 SANTA MARGHERITA MD
Tennis 18:30 1002564 STEVENSON/TAYLOR GALOPPINI/PARIZZIA ITF MEN M25 SANTA MARGHERITA MD
Handball 18:45 999602 VESZPREM DINAMO BUCURESTI INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Handball 18:45 999601 RK ZAGREB FC PORTO INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Ice Hockey 19:00 991974 FREDERIKSHAVN WHITEHAWKS RUNGSTED ISHOCKEY DENMARK DANISH METAL LIGAEN
Ice Hockey 19:00 991973 MORA IK BIK KARLSKOGA SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 991972 VäSTERVIKS IK SöDERTäLJE SK SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 991971 DJURGåRDENS IF KRISTIANSTADS IK SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 991970 IF BJöRKLöVEN HC VITA HäSTEN SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 991969 ÖSTERSUNDS IK AIK SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 991968 MODO HOCKEY ALMTUNA IS SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 19:00 1002966 KARLOVAC HASK ZAGREB CROATIA 3.NL
Soccer 19:00 1002965 FEUCHT SC DJK GEBENBACH GERMANY AMATEUR OBERLIGA BAYERN NORTH
Soccer 19:00 1002964 EIMSBUTTELER TV EINTRACHT NORDERSTEDT GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:00 1002963 AJAX WOMEN ARSENAL WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 19:00 1002962 TSV STEINBACH II WALDGIRMES GERMANY AMATEUR OBERLIGA HESSEN
Soccer 19:00 1002960 FC HANAU 93 BAYERN ALZENAU GERMANY AMATEUR OBERLIGA HESSEN
Soccer 19:00 1002959 CARL ZEISS JENA COTTBUS GERMANY AMATEUR REGIONALLIGA NORTHEAST
Soccer 19:00 1002958 BURSASPOR BOYABAT 1868 SPOR TURKEY TURKIYE KUPASI
Tennis 19:00 1002579 CHAVATIPON/KHIRIN BOLTON/LOEB ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 19:00 1002578 MIROSHNICHENKO/R DZIK ZAMARRIPA/ZAMARRIPA ITF WOMEN W25 AUSTIN WD
Tennis 19:00 1002577 DANIELLE LAO YUE YUAN ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002574 ELVINA KALIEVA LOUISA CHIRICO ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002573 VICTORIA DUVAL ASIA MUHAMMAD ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002572 KATARZYNA KAWA RENATA ZARAZUA ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002571 KAYLA DAY MARIA MATEAS ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002569 KATIE VOLYNETS SOPHIE CHANG ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002568 GRACE MIN NAO HIBINO ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Tennis 19:00 1002567 MADISON BRENGLE ARIANNE HARTONO ITF WOMEN W60 TEMPLETON
Volleyball 19:00 1001224 VOLLEY AMRISWIL MLADOST BRCKO INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Soccer 19:11 1002967 POLONIA WARSAW KKS KALISZ POLAND II LIGA
Soccer 19:15 1002968 SKN ST POLTEN WOMEN KUPS WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Cricket 19:30 1001223 WEST INDIES WOMEN NEW ZEALAND WOMEN INTERNATIONAL WEST INDIES WOMEN VS NEW ZEALAND WOMEN - 1ST TWENTY20 MATCH
Ice Hockey 19:30 1002374 SCHWENNINGER WILD WINGS KöLNER HAIE GERMANY DEL
Ice Hockey 19:30 1002372 EHC MüNCHEN EISBäREN BERLIN GERMANY DEL
Ice Hockey 19:30 1002371 ADLER MANNHEIM STRAUBING TIGERS GERMANY DEL
Ice Hockey 19:30 991975 KASSEL HUSKIES EHC FREIBURG GERMANY DEL 2
Soccer 19:30 1002978 EIK TøNSBERG FOLLO NORWAY 3RD DIVISION GROUP 4
Soccer 19:30 1002977 CD ARENTEIRO CD NAVAL SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 19:30 1002976 SG VFR DERSIM RUSSELSHEIM SPORTFREUNDE SELIGENSTADT GERMANY VERBANDSLIGA
Soccer 19:30 1002974 RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN 1. FC GERMANIA EGESTORF-LANGREDER GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:30 1002973 SC OBERSPROCKHOVEL YEG HASSEL GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:30 1002972 SPVGG ERKENSCHWICK SC PREUSSEN MUNSTER GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:30 1002971 RSV MEINERZHAGEN SV RODINGHAUSEN GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:30 1002970 GUTERSLOH 2000 WESTFALIA RHYNERN GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:30 1002969 ASC 09 DORTMUND SPORTFREUNDE LOTTE GERMANY LANDESPOKAL
Soccer 19:45 1002979 MSV DüSSELDORF SF HAMBORN 07 GERMANY AMATEUR OBERLIGA NIEDERRHEIN
Ice Hockey 20:00 991976 HCB TICINO ROCKETS HC THURGAU SWITZERLAND SWISS LEAGUE
Soccer 20:00 1002995 ST GALLEN II FC RAPPERSWIL-JONA SWITZERLAND 1.LIGA PROMOTION
Soccer 20:00 1002994 FC BULLE ETOILE CAROUGE SWITZERLAND 1.LIGA PROMOTION
Soccer 20:00 1002993 FLUMINENSE RJ WOMEN AMERICA RJ WOMEN BRAZIL CAMPEONATO CARIOCA WOMEN
Soccer 20:00 1002991 BOTAFOGO RJ WOMEN PEROLAS NEGRAS WOMEN BRAZIL CAMPEONATO CARIOCA WOMEN
Soccer 20:00 1002990 SANTOS WOMEN SAO PAULO WOMEN BRAZIL PAULISTA WOMEN
Soccer 20:00 1002989 PANADERIA PULIDO SOMOZAS SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:00 1002988 UD ALZIRA FORMENTERA SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:00 1002987 SC LOKEREN-TEMSE KSV OUDENAARDE BELGIUM AMATEUR SECOND AMATEUR DIVISION VFV A
Soccer 20:00 1002986 SC DIKKELVENNE KRC GENT BELGIUM AMATEUR SECOND AMATEUR DIVISION VFV A
Soccer 20:00 1002985 EENDRACHT AALST KVV ZELZATE BELGIUM AMATEUR SECOND AMATEUR DIVISION VFV A
Soccer 20:00 1002984 OLYMPIC CHARLEROI ROYAL KNOKKE BELGIUM FIRST AMATEUR DIVISION
Soccer 20:00 1002983 RFC LIEGE DESSEL SPORT BELGIUM FIRST AMATEUR DIVISION
Soccer 20:00 1002982 KVK NINOVE URSL VISE BELGIUM FIRST AMATEUR DIVISION
Soccer 20:00 1002981 ANTWERP II LA LOUVIERE BELGIUM FIRST AMATEUR DIVISION
Soccer 20:00 1002980 TSV HAVELSE TUS BLAU-WEISS LOHNE GERMANY AMATEUR REGIONALLIGA NORTH
Soccer 20:00 1002309 GROTTA/KRIA U19 KR/KV II U19 ICELAND U19 LEAGUE
Soccer 20:00 1002308 DEPORTIVO LA CORUNA CF TALAVERA SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 20:05 1002996 CHELSEA WOMEN WEST HAM WOMEN ENGLAND SUPER LEAGUE WOMEN
Soccer 20:15 1002997 SONABEL RC KADIOGO BURKINA FASO LEAGUE
Soccer 20:15 1001220 ACADEMIA DEPORTIVA CANTOLAO FC CARLOS STEIN PERU PRIMERA DIVISION
Soccer 20:30 1003007 ATHLETICO PARANAENSE WOMEN TOLEDO EC WOMEN BRAZIL BRAZILIAN MATCHES
Soccer 20:30 1003006 RAPID BUCURESTI CS AFUMATI ROMANIA ROMANIA CUP
Soccer 20:30 1003005 COLERAINE U19 POBEDA PRILEP U19 INTERNATIONAL YOUTH UEFA YOUTH LEAGUE
Soccer 20:30 1003004 XEREZ CD MORALO SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:30 1003003 VILLARRUBIA CF ILLESCAS SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:30 1003002 PUENTE GENIL CD SAN ROQUE DE LEPE SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:30 1003000 CF TRUJILLO MELILLA SPAIN COPA FEDERACION
Soccer 20:30 1002999 BENFICA WOMEN RANGERS WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 20:30 1002998 JUVENTUS WOMEN HB KøGE WOMEN INTERNATIONAL CLUBS UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
Soccer 20:30 1002312 CATANIA ASD SAN LUCA ITALY SERIE D
Soccer 20:30 1002311 SEREGNO ASD BRUSAPORTO ITALY SERIE D
Tennis 20:30 1002582 MATEO GOMEZ TOBIAS FRANCO ITF MEN M25 IBAGUE
Tennis 20:30 1002581 GONZALO BUENO JUAN DIEGO ALZATE PERILLA ITF MEN M25 IBAGUE
Tennis 20:30 1002580 DANIEL SALAZAR PETER BERTRAN ITF MEN M25 IBAGUE
Handball 20:45 999604 SC MAGDEBURG PSG HANDBALL INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Handball 20:45 999603 AALBORG HåNDBOLD VIVE KIELCE INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Soccer 20:45 1003014 BRIGHOUSE TOWN WOMEN HUDDERSFIELD WOMEN ENGLAND AMATEUR FA PREMIER WOMEN
Soccer 20:45 1003013 TRANENT JUNIORS CALEDONIAN BRAVES SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 1003012 STIRLING UNIVERSITY COWDENBEATH SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 1003011 GRETNA FC 2008 GALA FAIRYDEAN SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 1003010 EAST STIRLINGSHIRE SPARTANS FC SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 1003009 BO NESS UNITED FC CIVIL SERVICE STROLLERS SCOTLAND LOWLAND LEAGUE
Soccer 20:45 999913 GOSPORT BOROUGH POOLE TOWN ENGLAND AMATEUR SOUTHERN PREMIER LEAGUE SOUTH
Soccer 21:00 1002313 CA INDEPENDIENTE CA TALLERES DE CóRDOBA ARGENTINA COPA ARGENTINA
Soccer 22:00 1002315 DEPORTES QUINDIO ATLETICO HUILA COLOMBIA PRIMERA B
Soccer 22:30 1001221 SPORT HUANCAYO DEPORTIVO MUNICIPAL PERU PRIMERA DIVISION
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Soccer 00:00 1002317 PATRONATO PARANA RIVER PLATE ARGENTINA COPA ARGENTINA
Soccer 00:00 1002316 CLUB CELAYA ATLANTE MEXICO LIGA DE EXPANSION
Soccer 00:00 994751 PONTE PRETA CRUZEIRO BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 00:00 991959 CORITIBA CEARA BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 991958 FORTALEZA FLAMENGO BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 991957 CORINTHIANS ATLETICO GOIANIENSE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 991956 FLUMINENSE EC JUVENTUDE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 02:00 993453 CUIABA AMERICA MG BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 02:05 1000848 CANCUN FC ALACRANES DE DURANGO MEXICO LIGA DE EXPANSION
Volleyball 02:30 1002659 UNTREF CCC VOLEY ARGENTINA COPA METRO
Soccer 02:45 993456 GOIAS BOTAFOGO BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 02:45 993455 INTERNACIONAL BRAGANTINO BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 02:45 993454 ATLETICO MINEIRO PALMEIRAS BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 03:00 1002646 BOCA JUNIORS QUILMES ARGENTINA COPA ARGENTINA
Soccer 03:00 1002645 PUNTARENAS GUADALUPE FC COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Soccer 04:00 997490 DEPORTIVO SAPRISSA AD GUANACASTECA COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Soccer 04:05 1000849 DORADOS UNIVERSIDAD GUADALAJARA MEXICO LIGA DE EXPANSION
Ice Hockey 15:00 1002647 ARLAN KOKSHETAU SNEZHNYE BARSY ASTANA KAZAKHSTAN OPEN CHAMPS
Cricket 16:00 1002658 INDIA CAPITALS MANIPAL TIGERS INTERNATIONAL LEGENDS LEAGUE CRICKET
Ice Hockey 16:00 1002651 BEYBARYS ATYRAU HK ALMATY KAZAKHSTAN OPEN CHAMPS
Ice Hockey 16:00 1002650 HK AKTOBE HUMO TASHKENT KAZAKHSTAN OPEN CHAMPS
Soccer 17:00 994766 FC HONKA HJK HELSINKI FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Ice Hockey 17:30 1002653 VITKOVICE BK MLADA BOLESLAV CZECH REPUBLIC EXTRALIGA
Ice Hockey 17:30 1002652 JUKURIT PELICANS FINLAND SM LIIGA
Ice Hockey 18:00 1002655 SPARTA PRAHA U20 LIBEREC U20 CZECH REPUBLIC EXTRALIGA U20
Ice Hockey 18:00 1002654 RYTIRI KLADNO TRINEC CZECH REPUBLIC EXTRALIGA
Ice Hockey 18:30 997498 MANGLERUD STAR STORHAMAR NORWAY ELITESERIEN
Ice Hockey 18:30 997497 RINGERIKE FRISK ASKER NORWAY ELITESERIEN
Ice Hockey 18:30 997496 SPARTA SARPSBORG VåLERENGA NORWAY ELITESERIEN
Handball 18:45 999606 THW KIEL PICK SZEGED INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Handball 18:45 999605 WISLA PLOCK GOG INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Handball 19:00 1001226 ESKILSTUNA GUIF YSTADS IF HF SWEDEN HANDBOLLSLIGAN
Ice Hockey 19:00 997501 GRüNER STJERNEN NORWAY ELITESERIEN
Ice Hockey 19:00 994776 RöGLE BK IF MALMö REDHAWKS SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994775 VäXJö LAKERS HC BRYNäS IF SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994774 LINKöPING HC LULEå HOCKEY SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994773 FäRJESTAD BK SKELLEFTEå AIK SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994772 IK OSKARSHAMN FRöLUNDA HC SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994771 LEKSANDS IF ÖREBRO HK SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 994770 TIMRå IK HV71 SWEDEN HOCKEY LEAGUE
Soccer 19:00 993457 HOBRO IK FREMAD AMAGER DENMARK 1ST DIVISION
Handball 19:05 1000858 TVB STUTTGART TBV LEMGO LIPPE GERMANY BUNDESLIGA
Handball 19:05 1000857 TSV GWD MINDEN TSV HANNOVER BURGDORF GERMANY BUNDESLIGA
Handball 19:05 1000856 ASV HAMM WESTFALEN HSG WETZLAR GERMANY BUNDESLIGA
Handball 19:05 1000855 BERGISCHER HC RHEIN NECKAR LöWEN GERMANY BUNDESLIGA
Ice Hockey 19:15 1002656 DUSSELDORFER EG ISERLOHN ROOSTERS GERMANY DEL
Ice Hockey 19:15 997503 STEEL WINGS LINZ EC KITZBUHEL INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:15 997502 SALZBURG JUNIORS HC MERANO INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 19:15 997492 ARDA KARDZHALI FC HEBAR PAZARDZHIK BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:30 997504 EHC LUSTENAU EK ZELLER EISBäREN INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Handball 20:00 1000859 DUNKERQUE TOULOUSE FRANCE LNH DIVISION 1
Ice Hockey 20:00 997505 RITTNER BUAM HC GHERDEINA INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 20:00 1000850 ATLETICO GRAU SPORT BOYS PERU PRIMERA DIVISION
Handball 20:30 1000860 CESSON RENNES ISTRES PROVENCE FRANCE LNH DIVISION 1
Ice Hockey 20:30 997507 HC FASSA FALCONS EC KAC II INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 20:30 997506 HOCKEY UNTERLAND CAVALIERS VIPITENO BRONCOS INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 20:30 997493 BARRACAS CENTRAL GIMNASIA LP ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Handball 20:45 999923 FC BARCELONA RK CELJE INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Handball 20:45 999607 NANTES ELVERUM INTERNATIONAL CHAMPIONS LEAGUE
Soccer 22:30 1000852 FBC MELGAR DEPORTIVO BINACIONAL PERU PRIMERA DIVISION
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Soccer 00:00 1000853 ATLETICO MORELIA TEPATITLAN FC MEXICO LIGA DE EXPANSION
Soccer 00:00 994767 TOMBENSE MG GREMIO NOVORIZONTINO BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 01:00 1000861 SANTOS DE GUáPILES MUNICIPAL PEREZ ZELEDON COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Soccer 02:05 1000862 TAPATIO VENADOS FC MEXICO LIGA DE EXPANSION
American Football 02:15 996153 MIA DOLPHINS CIN BENGALS USA NFL
Soccer 02:30 999612 VASCO DA GAMA LONDRINA BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 03:00 1000864 SPORTING CRISTAL AD TARMA PERU PRIMERA DIVISION
Soccer 04:00 997509 SPORTING SAN JOSE AD SAN CARLOS COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Soccer 04:00 997508 CARTAGINES ALAJUELENSE COSTA RICA PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Soccer 04:05 1000865 CLUB ATLETICO LA PAZ OAXACA MEXICO LIGA DE EXPANSION
Rugby 08:05 1000821 HAWKES BAY TASMAN NEW ZEALAND NPC
Soccer 13:45 997510 SEPTEMVRI SOFIA SPARTAK VARNA BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 997511 CHERNO MORE VARNA BOTEV VRATSA BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 16:30 997512 DUKLA PRAHA VYSOCINA JIHLAVA CZECH REPUBLIC FNL
Ice Hockey 17:00 1000882 HK SKALICA VLCI ZILINA SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 17:00 1000881 LIPTOVSKY MIKULAS HC MIKRON NOVE ZAMKY SLOVAKIA EXTRALIGA
Soccer 17:00 996119 SK SUPER NOVA RIGA FC LATVIA VIRSLIGA
Ice Hockey 17:30 1000884 HK GLADIATORS TRNAVA HK SPARTAK DUBNICA SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 17:30 1000883 SPISSKA NOVA VES SLOVAN BRATISLAVA SLOVAKIA EXTRALIGA
Soccer 17:30 999614 TPS KPV FINLAND YKKONEN
Soccer 17:30 997514 FK PRIBRAM SIGMA OLOMOUC B CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 17:30 997513 MFK RUZOMBEROK MFK SKALICA SLOVAKIA SUPERLIGA
Ice Hockey 18:00 1000891 HK LEVICE MODRE KRIDLA SLOVAN SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 18:00 1000890 HK 95 POVAZSKA BYSTRICA HK MSK ZIAR NAD HRONOM SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 18:00 1000889 HK BREZNO HC TOPOLCANY SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 18:00 1000888 HC 19 HUMENNE MHK MARTIN SLOVAKIA 1 LIGA
Ice Hockey 18:00 1000887 HK SKP POPRAD DUKLA TRENCIN SLOVAKIA EXTRALIGA
Ice Hockey 18:00 1000886 HC 21 PRESOV HC 05 BANSKA BYSTRICA SLOVAKIA EXTRALIGA
Ice Hockey 18:00 1000885 HK NITRA DUKLA MICHALOVCE SLOVAKIA EXTRALIGA
Ice Hockey 18:00 997555 HC BANIK SOKOLOV HC RT TORAX PORUBA 2011 CZECH REPUBLIC 1ST LIGA
Ice Hockey 18:00 997553 GKS TYCHY COMARCH CRACOVIA POLAND EKSTRALIGA
Ice Hockey 18:00 997551 UNIA OSWIECIM STS SANOK POLAND EKSTRALIGA
Ice Hockey 18:00 997550 JKH GKS JASTRZEBIE KH ENERGA TORUN POLAND EKSTRALIGA
Soccer 18:00 997519 LKS LODZ ZAGLEBIE SOSNOWIEC POLAND I LIGA
Soccer 18:00 997516 OPAVA FK MAS TABORSKO CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 18:00 996120 RADOMIAK RADOM CRACOVIA KRAKOW POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 18:10 996123 FIRST VIENNA FC 1894 SV KAPFENBERG AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 18:10 996122 FC DORNBIRN 1913 FK AUSTRIA VIENNA II AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 18:10 996121 VORWARTS STEYR SV HORN AUSTRIA 2. LIGA
Ice Hockey 18:30 1000892 HKM ZVOLEN HC KOSICE SLOVAKIA EXTRALIGA
Soccer 18:30 997520 BOTEV PLOVDIV SLAVIA SOFIA BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 18:30 996126 HANNOVER 96 HAMBURG GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 18:30 996125 PADERBORN DARMSTADT GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 18:30 996124 HVIDOVRE IF VEJLE DENMARK 1ST DIVISION
Handball 19:00 1000895 USAM NIMES CHAMBERY SAVOIE FRANCE LNH DIVISION 1
Ice Hockey 19:00 997557 HDD ACRONI JESENICE EC BREGENZERWALD INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:00 997556 ZAGLEBIE SOSNOWIEC GKS KATOWICE POLAND EKSTRALIGA
Soccer 19:00 999616 MOTALA AIF FK IF SYLVIA SWEDEN DIV 1, NORRA
Soccer 19:00 996127 AAB ODENSE BK DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 19:30 1000874 US ORLEANS VILLEFRANCHE FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000873 FC BASTIA-BORGO VERSAILLES FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000872 NANCY CHOLET FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000871 LE PUY RED STAR FC 93 FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000870 LE MANS AVRANCHES FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000869 MARTIGUES PARIS 13 ATLETICO FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000868 BOURG-PERONNAS SEDAN FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 1000866 DUNKERQUE STADE BRIOCHIN FRANCE NATIONAL
Soccer 19:30 997521 YVERDON SPORT FC AARAU SWITZERLAND CHALLENGE LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996243 SCL TIGERS DAVOS SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996152 LUGANO EHC KLOTEN SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996150 RAPPERSWIL-JONA LAKERS EHC BIEL SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996149 SERVETTE GE FRIBOURG-GOTTéRON SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996148 BERN LAUSANNE HC SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 19:45 996147 HC AJOIE ZSC LIONS SWITZERLAND NATIONAL LEAGUE
Handball 20:00 1000896 CHARTRES MONTPELLIER FRANCE LNH DIVISION 1
Soccer 20:00 1000877 MEZOKOVESD ZSORY PAKSI HUNGARY NB I
Soccer 20:00 1000876 GENK II FCV DENDER EH BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 20:00 1000875 EXCELSIOR VIRTON CLUB BRUGGE II BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 20:00 997528 NAC VVV NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 997526 MAASTRICHT WILLEM II NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 997525 HELMOND SPORT TOP OSS NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 997524 FC DEN BOSCH HERACLES NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 997523 ALMERE CITY FC RODA JC NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 997522 SPORTING GIL VICENTE PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 20:00 996133 CS U CRAIOVA FC VOLUNTARI ROMANIA LIGA I
Soccer 20:00 996132 TELSTAR FC UTRECHT RESERVES NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 996131 PEC ZWOLLE AJAX RESERVES NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 996130 DE GRAAFSCHAP AZ RESERVES NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 996129 FC EINDHOVEN FC DORDRECHT NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:00 996128 ADO DEN HAAG PSV RESERVES NETHERLANDS EERSTE DIVISIE
Soccer 20:15 1000878 ALIANZA ATLETICO UNIVERSITARIO DE DEPORTES PERU PRIMERA DIVISION
Soccer 20:15 997531 FC THUN NEUCHATEL XAMAX SWITZERLAND CHALLENGE LEAGUE
Soccer 20:15 997529 LAUSANNE SPORTS WIL 1900 SWITZERLAND CHALLENGE LEAGUE
Handball 20:30 1000897 IVRY SELESTAT ALSACE FRANCE LNH DIVISION 1
Ice Hockey 20:30 1000893 NOTTINGHAM PANTHERS DUNDEE STARS ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Soccer 20:30 997532 CHOJNICZANKA CHOJNICE WISLA KRAKOW POLAND I LIGA
Soccer 20:30 996137 ST POLTEN SKU AMSTETTEN AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 20:30 996136 WISLA PLOCK PIAST GLIWICE POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 20:30 996135 COSENZA COMO ITALY SERIE B
Soccer 20:30 996134 BAYERN MUNICH BAYER LEVERKUSEN GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 20:45 1000879 MANSFIELD HARTLEPOOL ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 20:45 997540 WEXFORD FC BRAY WANDERERS IRELAND FIRST DIVISION
Soccer 20:45 997536 WATERFORD FC COBH RAMBLERS IRELAND FIRST DIVISION
Soccer 20:45 997535 TREATY UNITED FC GALWAY UNITED IRELAND FIRST DIVISION
Soccer 20:45 997534 ATHLONE TOWN LONGFORD TOWN IRELAND FIRST DIVISION
Soccer 20:45 997533 BOHEMIANS DUBLIN UCD IRELAND PREMIER DIVISION
Soccer 20:45 996140 ST PATRICK S ATHLETIC DERRY CITY IRELAND PREMIER DIVISION
Soccer 20:45 996139 DUNDALK DROGHEDA UNITED IRELAND PREMIER DIVISION
Soccer 20:45 996138 STANDARD LIEGE RFC SERAING BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 21:00 997541 FINN HARPS SHELBOURNE IRELAND PREMIER DIVISION
Soccer 21:00 996143 HULL LUTON ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 21:00 996142 ATHLETIC BILBAO ALMERIA SPAIN LALIGA
Soccer 21:00 996141 ANGERS MARSEILLE FRANCE LIGUE 1
Soccer 22:15 996144 FC PORTO BRAGA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 22:30 1000880 UTC CAJAMARCA CESAR VALLEJO PERU PRIMERA DIVISION
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Soccer 00:00 997545 ESTUDIANTES LP COLON ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 00:00 997544 CA TIGRE CA ALDOSIVI ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 00:00 997542 OPERARIO PR VILA NOVA BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 00:00 996146 SAMPAIO CORREA GREMIO BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 00:00 996145 CSA GUARANI SP BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
American Football 01:00 1000955 TULANE HOUSTON USA NCAAF
Ice Hockey 01:00 1000952 KS CRACOVIA 1906 WOMEN TMH POLONIA BYTOM WOMEN POLAND PLHK WOMEN
Ice Hockey 01:00 1000951 GKS STOCZNIOWIEC GDANSK WOMEN SKKH ATOMOVKI GKS TYCHY WOMEN POLAND PLHK WOMEN
Soccer 01:00 997838 UNION LA CALERA COQUIMBO UNIDO CHILE PRIMERA DIVISION
American Football 01:30 1000956 TEXAS SAN ANTONIO MIDDLE TENNESSEE USA NCAAF
Soccer 01:30 997839 TORONTO FC INTER MIAMI CF USA MAJOR LEAGUE SOCCER
American Football 02:00 1000957 SAN DIEGO STATE BOISE STATE USA NCAAF
Soccer 02:00 1000898 CARLOS MANNUCCI AYACUCHO FC PERU PRIMERA DIVISION
Soccer 02:00 999924 GUALACEO SC UNIVERSIDAD CATOLICA DEL ECUADOR ECUADOR CAMPEONATO NACIONAL
Soccer 02:00 997840 PUEBLA CLUB AMERICA MEXICO APERTURA
Soccer 02:30 997843 RACING CLUB ROSARIO CENTRAL ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 02:30 997842 UNION SANTA FE NEWELL S ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 02:30 997841 CHAPECOENSE BAHIA BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 04:00 997844 JUAREZ FC UNAM PUMAS MEXICO APERTURA
American Football 04:30 1000958 WASHINGTON UCLA USA NCAAF
American Football 05:00 1000959 NEW MEXICO UNLV USA NCAAF
Soccer 06:30 997845 GIMPO FC CHUNGNAM ASAN FC SOUTH KOREA K LEAGUE 2
Soccer 07:00 997854 FUJIEDA MYFC YSCC JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 07:00 997852 VENTFORET KOFU TOCHIGI SC JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 997850 THESPA KUSATSU OMIYA ARDIJA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 997849 MONTEDIO YAMAGATA ALBIREX NIIGATA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 997848 AVISPA FUKUOKA VISSEL KOBE JAPAN J.LEAGUE
Soccer 07:00 997847 CEREZO OSAKA SHONAN BELLMARE JAPAN J.LEAGUE
Soccer 07:00 997846 SHIMIZU S-PULSE JUBILO IWATA JAPAN J.LEAGUE
Soccer 08:00 997859 SAGAN TOSU KYOTO SANGA FC JAPAN J.LEAGUE
Soccer 08:00 997858 SANFRECCE HIROSHIMA URAWA RED DIAMONDS JAPAN J.LEAGUE
Soccer 08:00 997855 KASHIMA ANTLERS FC TOKYO JAPAN J.LEAGUE
Soccer 09:00 997864 SEOUL E-LAND FC BUCHEON FC 1995 SOUTH KOREA K LEAGUE 2
Soccer 09:00 997863 TOKUSHIMA VORTIS MACHIDA ZELVIA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 09:00 997862 GAMBA OSAKA KASHIWA REYSOL JAPAN J.LEAGUE
Soccer 09:00 997861 NAGOYA GRAMPUS YOKOHAMA F-MARINOS JAPAN J.LEAGUE
Soccer 09:00 997860 CONSADOLE SAPPORO KAWASAKI FRONTALE JAPAN J.LEAGUE
Soccer 10:15 997865 TRINEC MFK CHRUDIM CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 11:30 997868 FC ANYANG ANSAN GREENERS FC SOUTH KOREA K LEAGUE 2
Soccer 11:30 997867 FC RYUKYU YOKOHAMA FC JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 11:45 997869 SYDNEY UNITED 58 MACARTHUR FC AUSTRALIA CUP
Soccer 12:00 997872 KAGOSHIMA UNITED NAGANO PARCEIRO JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 12:00 997871 OITA V-VAREN NAGASAKI JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 12:00 997870 TUKUMS 2000 FK AUDA LATVIA VIRSLIGA
Soccer 12:30 997873 PENDIKSPOR GOZTEPE TURKEY 1. LIG
Soccer 12:45 997874 LOKOMOTIV 1929 SOFIA LUDOGORETS RAZGRAD BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 13:00 997878 AFC ESKILSTUNA OREBRO SK SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 13:00 997877 FORTUNA DUSSELDORF ARMINIA BIELEFELD GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 13:00 997876 HOLSTEIN KIEL HANSA ROSTOCK GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 13:00 997875 GREUTHER FURTH SANDHAUSEN GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 13:30 1000899 JK TALLINNA KALEV PARNU JK VAPRUS ESTONIA PREMIUM LIIGA
Soccer 13:30 997881 HEARTS RANGERS SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 13:30 997880 KASIMPASA GAZIANTEP FK TURKEY SUPER LIG
Soccer 13:30 997879 ARSENAL TOTTENHAM ENGLAND PREMIER LEAGUE
Ice Hockey 14:00 999926 VåLERENGA STORHAMAR NORWAY ELITESERIEN
Soccer 14:00 1000901 HARROGATE TOWN BRADFORD ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 14:00 1000900 PIF PARAINEN SJK II FINLAND YKKONEN
Soccer 14:00 997903 VENDSYSSEL FF FC HELSINGOR DENMARK 1ST DIVISION
Soccer 14:00 997902 CADIZ VILLARREAL SPAIN LALIGA
Soccer 14:00 997901 RIGAS FS METTA/LU LATVIA VIRSLIGA
Soccer 14:00 997899 SPAL GENOA ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997898 PARMA FROSINONE ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997897 PALERMO SUDTIROL ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997895 MODENA REGGINA ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997894 CITTADELLA TERNANA ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997893 CAGLIARI VENEZIA ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997891 BARI BRESCIA ITALY SERIE B
Soccer 14:00 997890 SPVGG BAYREUTH DYNAMO DRESDEN GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997889 SAARBRUCKEN SC FREIBURG II GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997888 FC VIKTORIA KöLN VFB OLDENBURG GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997887 ELVERSBERG VERL GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997886 FC INGOLSTADT ZWICKAU GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997885 MSV DUISBURG HALLESCHER FC GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997884 ERZGEBIRGE AUE SV MEPPEN GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997883 VFL OSNABRUCK WALDHOF MANNHEIM GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:00 997882 WEHEN SV ROT-WEISS ESSEN GERMANY 3RD LIGA
Soccer 14:30 997910 UJPEST KISVARDA FC HUNGARY NB I
Soccer 14:30 997909 FC FLYERALARM ADMIRA FC LIEFERING AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 14:30 997908 RAPID VIENNA II SV LAFNITZ AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 14:30 997907 GRAZER AK SK STURM GRAZ II AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 15:00 997924 NK DOMZALE NS MURA SLOVENIA PRVALIGA
Soccer 15:00 997923 OSTERSUNDS FK HALMSTAD SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 15:00 997921 LANDSKRONA DALKURD FF SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 15:00 997920 ORGRYTE IS IK BRAGE SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 15:00 997919 MALMO FF HAMMARBY SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 15:00 997918 NYKOBING SONDERJYSKE DENMARK 1ST DIVISION
Soccer 15:00 997917 SKRA CZESTOCHOWA GKS KATOWICE POLAND I LIGA
Soccer 15:00 997916 GORNIK ZABRZE ZAGLEBIE LUBIN POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 15:00 997915 FK LIEPAJA FK SPARTAKS LATVIA VIRSLIGA
Soccer 15:00 997914 SAKARYASPOR YENI MALATYASPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 15:00 997912 ST ETIENNE GRENOBLE FRANCE LIGUE 2
Soccer 15:00 997911 NAPOLI TORINO ITALY SERIE A
Soccer 15:30 997930 WOLFSBURG VFB STUTTGART GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 15:30 997929 EINTRACHT FRANKFURT UNION BERLIN GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 15:30 997928 COLOGNE BORUSSIA DORTMUND GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 15:30 997927 SC FREIBURG MAINZ GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 15:30 997925 RB LEIPZIG BOCHUM GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 16:00 1000940 LOMMEL RWD MOLENBEEK BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 16:00 1000938 TORQUAY SCUNTHORPE ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000937 SOUTHEND YEOVIL ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000936 SOLIHULL MOORS BROMLEY ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000935 OLDHAM WREXHAM ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000934 NOTTS COUNTY ALTRINCHAM ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000933 GATESHEAD EASTLEIGH ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000932 HALIFAX WOKING ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000931 DORKING DAG & RED ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000930 CHESTERFIELD MAIDENHEAD UTD ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000929 BARNET YORK ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000928 ALDERSHOT WEALDSTONE ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Soccer 16:00 1000927 TRANMERE BARROW ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000926 SWINDON NORTHAMPTON ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000925 STOCKPORT WALSALL ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000923 SALFORD CITY GRIMSBY ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000922 ROCHDALE DONCASTER ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000921 LEYTON ORIENT NEWPORT COUNTY ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000920 GILLINGHAM SUTTON UTD ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000919 CRAWLEY TOWN STEVENAGE ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000918 CARLISLE CREWE ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000916 AFC WIMBLEDON COLCHESTER ENGLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 1000915 WYCOMBE PLYMOUTH ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000914 PORT VALE SHEFF WED ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000913 MILTON KEYNES DONS PETERBOROUGH ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000912 IPSWICH PORTSMOUTH ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000911 FLEETWOOD TOWN BARNSLEY ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000910 EXETER BRISTOL ROVERS ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000909 CHELTENHAM SHREWSBURY ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000908 CHARLTON OXFORD UTD ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000907 CAMBRIDGE UTD DERBY ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000906 BURTON ALBION FOREST GREEN ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000905 BOLTON LINCOLN CITY ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000904 ACCRINGTON STANLEY MORECAMBE ENGLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 1000902 FC KURESSAARE JK TAMMEKA TARTU ESTONIA PREMIUM LIIGA
Soccer 16:00 997978 TROMSO MOLDE NORWAY ELITESERIEN
Soccer 16:00 997977 SK PROSTEJOV SPARTA PRAGUE B CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 16:00 997976 SK LISEN MFK KARVINA CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 16:00 997975 BOHEMIANS 1905 VIKTORIA PLZEN CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 997974 MLADA BOLESLAV SIGMA OLOMOUC CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 997973 BANIK OSTRAVA CESKE BUDEJOVICE CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 997972 STRANRAER ALBION SCOTLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 997971 FORFAR DUMBARTON SCOTLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 997970 ELGIN ANNAN ATHLETIC SCOTLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 997969 EAST FIFE STIRLING SCOTLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 997968 BONNYRIGG ROSE STENHOUSEMUIR SCOTLAND LEAGUE TWO
Soccer 16:00 997967 QUEEN OF SOUTH ALLOA SCOTLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 997966 MONTROSE FC EDINBURGH SCOTLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 997965 KELTY HEARTS AIRDRIEONIANS SCOTLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 997964 FALKIRK CLYDE SCOTLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 997963 DUNFERMLINE PETERHEAD SCOTLAND LEAGUE ONE
Soccer 16:00 997962 QUEEN S PARK RAITH SCOTLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997961 PARTICK MORTON SCOTLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997960 HAMILTON DUNDEE SCOTLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997959 COVE RANGERS ARBROATH SCOTLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997958 AYR INVERNESS CT SCOTLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997957 ST MIRREN LIVINGSTON SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 16:00 997956 ROSS COUNTY HIBERNIAN SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 16:00 997955 DUNDEE UTD ST JOHNSTONE SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 16:00 997954 CELTIC MOTHERWELL SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 16:00 997953 ABERDEEN KILMARNOCK SCOTLAND PREMIERSHIP
Soccer 16:00 997952 OH LEUVEN UNION SAINT GILLOISE BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 16:00 997951 BRUSQUE CRICIUMA BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 16:00 997950 KAYSERISPOR TRABZONSPOR TURKEY SUPER LIG
Soccer 16:00 997949 ANKARAGUCU ISTANBUL BASAKSEHIR TURKEY SUPER LIG
Soccer 16:00 997948 WEST BROM SWANSEA ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997947 SUNDERLAND PRESTON ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997946 SHEFF UTD BIRMINGHAM ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997945 ROTHERHAM WIGAN ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997944 READING HUDDERSFIELD ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997942 COVENTRY MIDDLESBROUGH ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997941 CARDIFF BURNLEY ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997940 BRISTOL CITY QPR ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997939 BLACKPOOL NORWICH ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997938 BLACKBURN MILLWALL ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 16:00 997937 SOUTHAMPTON EVERTON ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 16:00 997935 LIVERPOOL BRIGHTON ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 16:00 997934 FULHAM NEWCASTLE ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 16:00 997933 CRYSTAL PALACE CHELSEA ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 16:00 997931 BOURNEMOUTH BRENTFORD ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 16:15 997980 GETAFE VALLADOLID SPAIN LALIGA
Soccer 16:15 997979 PERUGIA PISA ITALY SERIE B
Soccer 16:30 997982 CAMBUUR LEEUWARDEN PSV NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 16:30 997981 VIZELA PORTIMONENSE PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 17:00 1000943 UNIONISTAS DE SALAMANCA CF RAYO MAJADAHONDA SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 17:00 1000941 MERIDA PONTEVEDRA SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 17:00 998002 HUACHIPATO CD ANTOFAGASTA CHILE PRIMERA DIVISION
Soccer 17:00 998001 HAPOEL IRONI KIRYAT SHMONA HAPOEL HAIFA ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 17:00 998000 DEBRECENI VSC BUDAPEST HONVED HUNGARY NB I
Soccer 17:00 997999 HNK SIBENIK HNK GORICA CROATIA HNL
Soccer 17:00 997998 NK OSIJEK NK LOKOMOTIVA ZAGREB CROATIA HNL
Soccer 17:00 997997 NK VARAZDIN ISTRA 1961 CROATIA HNL
Soccer 17:00 997996 DINAMO ZAGREB SLAVEN BELUPO CROATIA HNL
Soccer 17:00 997992 HNK RIJEKA HAJDUK SPLIT CROATIA HNL
Soccer 17:00 997988 WSG SWAROVSKI TIROL RAPID VIENNA AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 17:00 997987 AUSTRIA LUSTENAU WOLFSBERGER AC AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 17:00 997984 FC SALZBURG LASK LINZ AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 17:00 997983 STRASBOURG RENNES FRANCE LIGUE 1
Soccer 17:30 998008 OLIMPIJA LJUBLJANA TABOR SEZANA SLOVENIA PRVALIGA
Soccer 17:30 998005 DEGERFORS DJURGARDEN SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 17:30 998004 STAL RZESZOW RESOVIA RZESZOW POLAND I LIGA
Soccer 17:30 998003 LECH POZNAN LEGIA WARSAW POLAND EKSTRAKLASA
American Football 18:00 1001232 TEMPLE MEMPHIS USA NCAAF
American Football 18:00 1001230 VIRGINIA TECH NORTH CAROLINA USA NCAAF
American Football 18:00 1001229 GEORGIA TECH PITTSBURGH USA NCAAF
American Football 18:00 1000972 MICHIGAN IOWA USA NCAAF
American Football 18:00 1000970 TEXAS TECH KANSAS STATE USA NCAAF
American Football 18:00 1000969 KENTUCKY MISSISSIPPI USA NCAAF
American Football 18:00 1000968 OKLAHOMA STATE BAYLOR USA NCAAF
American Football 18:00 1000967 NAVY AIR FORCE USA NCAAF
American Football 18:00 1000966 PURDUE MINNESOTA USA NCAAF
American Football 18:00 1000965 NC STATE CLEMSON USA NCAAF
American Football 18:00 1000964 GEORGIA STATE ARMY USA NCAAF
American Football 18:00 1000963 WAKE FOREST FLORIDA STATE USA NCAAF
American Football 18:00 1000962 LOUISVILLE BOSTON COLLEGE USA NCAAF
American Football 18:00 1000960 ILLINOIS WISCONSIN USA NCAAF
Ice Hockey 18:00 999928 STAVANGER MANGLERUD STAR NORWAY ELITESERIEN
Soccer 18:00 1000945 CA PLATENSE DEFENSA Y JUSTICIA ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 18:00 1000944 CENTRAL CORDOBA SDE SARMIENTO ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 18:00 998022 CS MIOVENI FC U CRAIOVA 1948 ROMANIA LIGA I
Soccer 18:00 998021 VALERENGA STROMSGODSET NORWAY ELITESERIEN
Soccer 18:00 998019 LILLESTROM BODO/GLIMT NORWAY ELITESERIEN
Soccer 18:00 998018 TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS DUNAJSKA STREDA SLOVAKIA SUPERLIGA
Soccer 18:00 998017 DUKLA BANSKA BYSTRICA MFK ZEMPLIN MICHALOVCE SLOVAKIA SUPERLIGA
Soccer 18:00 998016 MSK ZILINA AS TRENCIN SLOVAKIA SUPERLIGA
Soccer 18:00 998015 CAYKUR RIZESPOR BODRUMSPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 18:00 998014 ALTAY EYUPSPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 18:00 998011 BASEL ST GALLEN SWITZERLAND SUPER LEAGUE
Soccer 18:00 998010 INTER MILAN ROMA ITALY SERIE A
Soccer 18:15 998025 MS ASHDOD HAPOEL HADERA ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 18:15 998024 KV OOSTENDE GENK BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 18:15 998023 WESTERLO ZULTE-WAREGEM BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 18:20 999623 BOREHAM WOOD MAIDSTONE UTD ENGLAND NATIONAL LEAGUE
Ice Hockey 18:30 999970 FRISK ASKER SPARTA SARPSBORG NORWAY ELITESERIEN
Soccer 18:30 998029 LAMIA LEVADIAKOS GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 18:30 998028 SEVILLA ATLETICO MADRID SPAIN LALIGA
Soccer 18:30 998027 WERDER BREMEN BORUSSIA M GLADBACH GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 18:30 998026 WEST HAM WOLVERHAMPTON ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 18:45 998030 FC GRONINGEN AZ NETHERLANDS EREDIVISIE
Ice Hockey 19:00 1000953 EC KAC II EC BREGENZERWALD INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 19:00 1000946 FUENLABRADA LINARES DEPORTIVO SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 19:00 998043 MACCABI NETANYA HAPOEL BEER SHEVA ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 19:00 998042 SPARTA PRAGUE HRADEC KRALOVE CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 19:00 998041 NEW ENGLAND REVOLUTION ATLANTA UNITED USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 19:00 998040 ADANA DEMIRSPOR GALATASARAY TURKEY SUPER LIG
Soccer 19:00 998039 CHAVES ESTORIL PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 19:00 998038 CAEN US QUEVILLY FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998037 NIMES PARIS FC FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998036 DIJON LE HAVRE FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998035 NIORT GUINGAMP FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998034 VALENCIENNES SOCHAUX FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998033 RODEZ AMIENS FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998032 ANNECY SC BASTIA FRANCE LIGUE 2
Soccer 19:00 998031 METZ PAU FRANCE LIGUE 2
Ice Hockey 19:15 998081 STEEL WINGS LINZ SALZBURG JUNIORS INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
American Football 19:30 1000973 TEXAS STATE JAMES MADISON USA NCAAF
Ice Hockey 19:30 998084 EC KITZBUHEL HOCKEY UNTERLAND CAVALIERS INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:30 998083 HC GHERDEINA HC FASSA FALCONS INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Ice Hockey 19:30 998082 EK ZELLER EISBäREN HDD ACRONI JESENICE INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 19:30 998045 MACCABI HAIFA MACCABI TEL AVIV ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 19:30 998044 VASAS SC ZALAEGERSZEGI TE HUNGARY NB I
American Football 20:00 1001233 NORTHERN ILLINOIS BALL STATE USA NCAAF
American Football 20:00 1000975 OREGON STATE UTAH USA NCAAF
American Football 20:00 1000974 MASSACHUSETTS EASTERN MICHIGAN USA NCAAF
Ice Hockey 20:00 998085 DUNDEE STARS MANCHESTER STORM ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Soccer 20:00 1000948 CD BADAJOZ RACING FERROL SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 20:00 1000947 KFCO BEERSCHOT WILRIJK DEINZE BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 20:00 998052 PALESTINO EVERTON DE VINA CHILE PRIMERA DIVISION
Soccer 20:00 998051 GORNIK LECZNA GKS TYCHY POLAND I LIGA
Soccer 20:00 998050 AJAX GO AHEAD EAGLES NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 20:00 998049 SPORT RECIFE NAUTICO CAPIBARIBE BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Soccer 20:00 998048 CEARA AMERICA MG BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 20:00 998047 INTERNACIONAL SANTOS BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 20:00 998046 ATLETICO MINEIRO FLUMINENSE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Ice Hockey 20:15 998086 FIFE FLYERS GUILDFORD FLAMES ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Soccer 20:15 998053 FC KOPER NK BRAVO SLOVENIA PRVALIGA
Ice Hockey 20:30 998087 SG CORTINA HC MERANO INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Soccer 20:30 1000949 SAN LORENZO HURACAN ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 20:30 998057 CFR CLUJ PETROLUL PLOIESTI ROMANIA LIGA I
Soccer 20:30 998056 POGON SZCZECIN LECHIA GDANSK POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 20:30 998055 GRASSHOPPERS FC ZURICH SWITZERLAND SUPER LEAGUE
Soccer 20:30 998054 ST PAULI HEIDENHEIM GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 20:45 998061 SLIGO ROVERS SHAMROCK ROVERS IRELAND PREMIER DIVISION
Soccer 20:45 998060 CLUB BRUGGE KV MECHELEN BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 20:45 998059 EMPOLI AC MILAN ITALY SERIE A
Soccer 21:00 998064 FC TWENTE VITESSE NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 21:00 998063 MALLORCA BARCELONA SPAIN LALIGA
Soccer 21:00 998062 PSG NICE FRANCE LIGUE 1
American Football 21:30 1001251 BOWLING GREEN AKRON USA NCAAF
American Football 21:30 1001235 OHIO KENT STATE USA NCAAF
American Football 21:30 1001234 MICHIGAN STATE MARYLAND USA NCAAF
American Football 21:30 1000987 FRESNO STATE CONNECTICUT USA NCAAF
American Football 21:30 1000986 MIAMI OHIO BUFFALO USA NCAAF
American Football 21:30 1000985 CENTRAL MICHIGAN TOLEDO USA NCAAF
American Football 21:30 1000984 ALABAMA ARKANSAS USA NCAAF
American Football 21:30 1000982 WEST VIRGINIA TEXAS USA NCAAF
American Football 21:30 1000981 OKLAHOMA TCU USA NCAAF
American Football 21:30 1000980 RUTGERS OHIO STATE USA NCAAF
American Football 21:30 1000978 IOWA STATE KANSAS USA NCAAF
American Football 21:30 1000977 SMU CENTRAL FLORIDA USA NCAAF
American Football 21:30 1000976 NORTHWESTERN PENN STATE USA NCAAF
Soccer 21:30 998066 COLORADO RAPIDS FC DALLAS USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 21:30 998065 GUIMARAES BENFICA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
American Football 22:00 1000990 FLORIDA ATLANTIC NORTH TEXAS USA NCAAF
American Football 22:00 1000989 TEXAS A&M MISSISSIPPI STATE USA NCAAF
American Football 22:00 1000988 GEORGIA SOUTHERN COASTAL CAROLINA USA NCAAF
Soccer 22:00 998067 SAO PAULO INDEPENDIENTE DEL VALLE INTERNATIONAL CLUBS COPA SUDAMERICANA
American Football 23:00 1000991 SOUTH ALABAMA UL LAFAYETTE USA NCAAF
Soccer 23:00 1000950 BANFIELD GODOY CRUZ ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
American Football 23:30 1000992 CALIFORNIA WASHINGTON STATE USA NCAAF
Soccer 23:30 998071 CHARLOTTE FC PHILADELPHIA UNION USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 23:30 998070 ITUANO CRB BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Sport Date ID Home Away Nation Championship
American Football 00:00 1000994 UTEP CHARLOTTE USA NCAAF
American Football 00:00 1000993 LIBERTY OLD DOMINION USA NCAAF
Soccer 00:00 998077 ATLETICO SAN LUIS TIGRES UANL MEXICO APERTURA
Soccer 00:00 998076 ATHLETICO PARANAENSE EC JUVENTUDE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 998074 AVAI ATLETICO GOIANIENSE BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 998073 GOIAS FORTALEZA BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:00 998072 FLAMENGO BRAGANTINO BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 00:05 998078 MONTERREY PACHUCA MEXICO APERTURA
Soccer 00:45 999925 CLUB 9 DE OCTUBRE LDU QUITO ECUADOR CAMPEONATO NACIONAL
American Football 01:00 1001053 TROY WESTERN KENTUCKY USA NCAAF
American Football 01:00 1001052 UL MONROE ARKANSAS STATE USA NCAAF
American Football 01:00 1001051 LSU AUBURN USA NCAAF
American Football 01:00 1001050 CINCINNATI TULSA USA NCAAF
American Football 01:00 1001049 EAST CAROLINA SOUTH FLORIDA USA NCAAF
Ice Hockey 01:00 1001044 KS CRACOVIA 1906 WOMEN KHNLK NAPRZOD JANOW WOMEN POLAND PLHK WOMEN
Ice Hockey 01:00 1001043 GKS STOCZNIOWIEC GDANSK WOMEN UKHK UNIA OSWIECIM WOMEN POLAND PLHK WOMEN
Soccer 01:00 999991 CURICO UNIDO LA SERENA CHILE PRIMERA DIVISION
American Football 01:30 1001058 SAN JOSE STATE WYOMING USA NCAAF
American Football 01:30 1001057 UAB RICE USA NCAAF
American Football 01:30 1001056 INDIANA NEBRASKA USA NCAAF
American Football 01:30 1001055 GEORGIA MISSOURI USA NCAAF
American Football 01:30 1001054 VIRGINIA DUKE USA NCAAF
Soccer 01:30 1000996 ARSENAL DE SARANDI CA INDEPENDIENTE ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 01:30 999994 CF MONTREAL DC UNITED USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 01:30 999993 COLUMBUS CREW NEW YORK RED BULLS USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 01:30 999992 FC CINCINNATI CHICAGO FIRE USA MAJOR LEAGUE SOCCER
American Football 02:00 1001059 FLORIDA INTL NEW MEXICO STATE USA NCAAF
Soccer 02:00 999995 CORINTHIANS CUIABA BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Soccer 02:05 999996 ATLAS NECAXA MEXICO APERTURA
Soccer 03:00 1000997 MUSHUC RUNA EMELEC ECUADOR CAMPEONATO NACIONAL
American Football 03:30 1001060 COLORADO ARIZONA USA NCAAF
Soccer 04:00 999998 VANCOUVER WHITECAPS AUSTIN FC USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 04:00 999997 SAN JOSE EARTHQUAKES MINNESOTA UNITED USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 04:05 999999 CRUZ AZUL CHIVAS GUADALAJARA MEXICO APERTURA
American Football 04:30 1001061 ARIZONA STATE USC USA NCAAF
Soccer 04:30 1000000 LA GALAXY REAL SALT LAKE USA MAJOR LEAGUE SOCCER
American Football 05:00 1001237 STANFORD OREGON USA NCAAF
Soccer 06:00 1000005 FC IMABARI GAINARE TOTTORI JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 06:00 1000004 AZUL CLARO NUMAZU MATSUMOTO Y FC JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 06:00 1000003 IWAKI SC KAMATAMARE SANUKI JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 06:00 1000002 VANRAURE HACHINOHE EHIME FC JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 06:00 1000001 ROASSO KUMAMOTO BLAUBLITZ AKITA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 06:30 1000006 DAEJEON HANA CITIZEN GWANGJU FC SOUTH KOREA K LEAGUE 2
Soccer 07:00 1000013 GIRAVANZ KITAKYUSHU TEGEVAJARO MIYAZAKI JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 07:00 1000012 FC GIFU FUKUSHIMA UTD JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 07:00 1000011 KATALLER TOYAMA SAGAMIHARA JAPAN J3 LEAGUE
Soccer 07:00 1000010 RENOFA YAMAGUCHI GRULLA MORIOKA FC JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 1000009 ZWEIGEN KANAZAWA FAGIANO OKAYAMA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 1000008 MITO HOLLYHOCK JEF UTD CHIBA JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 07:00 1000007 VEGALTA SENDAI TOKYO VERDY JAPAN J.LEAGUE 2
Soccer 09:00 1000014 GYEONGNAM FC JEONNAM DRAGONS SOUTH KOREA K LEAGUE 2
Soccer 10:15 1000998 SLAVIA PRAGUE B MFK VYSKOV CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 10:30 1000015 FLORIDSDORFER AC FC BLAU WEISS LINZ AUSTRIA 2. LIGA
Soccer 12:00 1001001 AD CEUTA ALGECIRAS CF SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 12:00 1001000 RB LINENSE CELTA DE VIGO B SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 12:00 1000999 ALCORCON REAL MADRID B SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 12:00 1000016 AFC HERMANNSTADT ACS SEPSI ROMANIA LIGA I
Soccer 12:15 1000017 FORTUNA SITTARD FC VOLENDAM NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 12:30 1000021 BANDIRMASPOR SAMSUNSPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 12:30 1000020 MANISA FK ADANASPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 12:30 1000019 MIEDZ LEGNICA STAL MIELEC POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 12:30 1000018 LAZIO SPEZIA ITALY SERIE A
Soccer 12:40 1000022 RUCH CHORZOW SANDECJA NOWY SACZ POLAND I LIGA
Soccer 13:00 1001002 BFC DAUGAVPILS VALMIERA FC LATVIA VIRSLIGA
Soccer 13:00 1000027 UTSIKTENS BK VäSTERåS SK FK SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 13:00 1000026 NAESTVED IF HILLERøD DENMARK 1ST DIVISION
Soccer 13:00 1000025 HB KøGE FC FREDERICIA DENMARK 1ST DIVISION
Soccer 13:00 1000024 LORIENT LILLE FRANCE LIGUE 1
Soccer 13:00 1000023 STOKE WATFORD ENGLAND CHAMPIONSHIP
Soccer 13:30 1001003 PAIDE LINNAMEESKOND JK TRANS NARVA ESTONIA PREMIUM LIIGA
Soccer 13:30 1000034 SIVASSPOR HATAYSPOR TURKEY SUPER LIG
Soccer 13:30 1000033 ALANYASPOR GIRESUNSPOR TURKEY SUPER LIG
Soccer 13:30 1000032 ANDERLECHT CHARLEROI BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 13:30 1000031 KAISERSLAUTERN EINTRACHT BRAUNSCHWEIG GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 13:30 1000030 MAGDEBURG JAHN REGENSBURG GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 13:30 1000028 KARLSRUHER SC NURNBERG GERMANY 2ND BUNDESLIGA
Soccer 14:00 1001006 FREDRIKSTAD MJONDALEN NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 14:00 1001005 BRYNE SKEID NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 14:00 1001004 SK BRANN STJøRDALS/BLINK NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 14:00 1000039 ASTERAS TRIPOLIS OFI CRETE GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 14:00 1000038 FC ILVES IFK MARIEHAMN FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 14:00 1000037 SILKEBORG IF AC HORSENS DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 14:00 1000036 MIDTJYLLAND VIBORG DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 14:00 1000035 ESPANYOL VALENCIA SPAIN LALIGA
Ice Hockey 14:15 1001045 TMH POLONIA BYTOM WOMEN PODHALE NOWY TARG WOMEN POLAND PLHK WOMEN
Soccer 14:15 1001007 FC VADUZ STADE LAUSANNE-OUCHY SWITZERLAND CHALLENGE LEAGUE
Soccer 14:15 1000040 FC SION WINTERTHUR SWITZERLAND SUPER LEAGUE
Soccer 14:30 1000044 NEC FEYENOORD NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 14:30 1000043 EXCELSIOR FC UTRECHT NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 14:30 1000042 HARTBERG AUSTRIA KLAGENFURT AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 14:30 1000041 SV RIED SCR ALTACH AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 15:00 1001011 ND GORICA NK MARIBOR SLOVENIA PRVALIGA
Soccer 15:00 1001010 SZENTLORINC SE DIOSGYORI VTK HUNGARY NB II
Soccer 15:00 1001009 DOROGI FC KOZARMISLENY SE HUNGARY NB II
Soccer 15:00 1001008 GYIRMOT SE NYIREGYHAZA HUNGARY NB II
Soccer 15:00 1000064 OLYMPIAKOS ATROMITOS ATHINON GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 15:00 1000063 AC OULU LAHTI FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 15:00 1000062 PUSZCZA NIEPOLOMICE ARKA GDYNIA POLAND I LIGA
Soccer 15:00 1000061 BOLUSPOR TUZLASPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 15:00 1000060 VPS VAASA HIFK FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 15:00 1000059 FC HAKA SJK FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 15:00 1000058 KUPS KUOPIO FC HONKA FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 15:00 1000057 NORRBY IF SKöVDE AIK SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 15:00 1000056 VARBERGS BOIS FC BK HACKEN SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 15:00 1000055 GIF SUNDSVALL IFK NORRKOPING SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 15:00 1000053 JAGIELLONIA BIALYSTOK KORONA KIELCE POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 15:00 1000052 TROYES REIMS FRANCE LIGUE 1
Soccer 15:00 1000051 AUXERRE BREST FRANCE LIGUE 1
Soccer 15:00 1000050 AC AJACCIO CLERMONT FOOT FRANCE LIGUE 1
Soccer 15:00 1000049 TOULOUSE MONTPELLIER FRANCE LIGUE 1
Soccer 15:00 1000048 SASSUOLO SALERNITANA ITALY SERIE A
Soccer 15:00 1000047 SAMPDORIA MONZA ITALY SERIE A
Soccer 15:00 1000046 LECCE CREMONESE ITALY SERIE A
Soccer 15:00 1000045 MAN CITY MAN UTD ENGLAND PREMIER LEAGUE
American Football 15:30 1000119 MIN VIKINGS NO SAINTS USA NFL
Soccer 15:30 1000065 HERTHA BERLIN TSG HOFFENHEIM GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 16:00 1001014 CORDOBA UD SAN SEBASTIAN REYES SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 16:00 1001013 VARNSDORF FC SELLIER & BELLOT VLASIM CZECH REPUBLIC FNL
Soccer 16:00 1001012 SK BEVEREN LIERSE KEMPENZONEN BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 16:00 1000072 KONYASPOR UMRANIYESPOR TURKEY SUPER LIG
Soccer 16:00 1000071 BRONDBY LYNGBY DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 16:00 1000070 FK TEPLICE PARDUBICE CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 1000069 FK JABLONEC FC BRNO CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 1000068 FC FASTAV ZLíN SLOVACKO CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 16:00 1000067 GENT CERCLE BRUGGE BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 16:15 1001015 JK NOMME KALJU FC LEVADIA TALLINN ESTONIA PREMIUM LIIGA
Soccer 16:15 1000074 BENEVENTO ASCOLI ITALY SERIE B
Soccer 16:15 1000073 CELTA VIGO REAL BETIS SPAIN LALIGA
Soccer 16:30 1001018 KECSKEMETI TE FERENCVAROSI TC HUNGARY NB I
Soccer 16:30 1001016 AC BELLINZONA FC SCHAFFHAUSEN SWITZERLAND CHALLENGE LEAGUE
Soccer 16:30 1000077 LUCERNE YOUNG BOYS SWITZERLAND SUPER LEAGUE
Soccer 16:30 1000076 LUGANO SERVETTE SWITZERLAND SUPER LEAGUE
Soccer 16:30 1000075 RIO AVE SANTA CLARA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 16:45 1000078 RKC SPARTA ROTTERDAM NETHERLANDS EREDIVISIE
Ice Hockey 17:00 1000118 LILLEHAMMER GRüNER NORWAY ELITESERIEN
Soccer 17:00 1001029 SZEGED-CSANAD GROSICS BUDAFOKI MTE HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001028 BEKESCSABAI ELORE SE MTE 1904 HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001027 TISZAKECSKE FC SOROKSAR HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001026 FC AJKA BFC SIOFOK HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001025 PECSI MFC SZOMBATHELYI HALADAS HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001024 KAZINCBARCIKAI BSC GYOR ETO FC HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001023 MTK BUDAPEST CSAKVARI TK HUNGARY NB II
Soccer 17:00 1001022 SANDEFJORD SARPSBORG NORWAY ELITESERIEN
Soccer 17:00 1001021 HAUGESUND ODD BK NORWAY ELITESERIEN
Soccer 17:00 1001020 HAMKAM FK JERV NORWAY ELITESERIEN
Soccer 17:00 1001019 AALESUND VIKING FK NORWAY ELITESERIEN
Soccer 17:00 1000080 NUBLENSE O HIGGINS CHILE PRIMERA DIVISION
Soccer 17:00 1000079 FK AUSTRIA VIENNA SK STURM GRAZ AUSTRIA BUNDESLIGA
Soccer 17:05 1000081 MONACO NANTES FRANCE LIGUE 1
Soccer 17:30 1001030 NK CELJE NK RADOMLJE SLOVENIA PRVALIGA
Soccer 17:30 1000089 SLOVAN BRATISLAVA FK ZELEZIARNE PODBREZOVA SLOVAKIA SUPERLIGA
Soccer 17:30 1000088 FARUL CONSTANTA UTA ARAD ROMANIA LIGA I
Soccer 17:30 1000087 HJK HELSINKI FC INTER FINLAND VEIKKAUSLIIGA
Soccer 17:30 1000086 KALMAR FF HELSINGBORG SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 17:30 1000085 SIRIUS AIK SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 17:30 1000084 WIDZEW LODZ RAKOW CZESTOCHOWA POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 17:30 1000083 SCHALKE AUGSBURG GERMANY BUNDESLIGA
Soccer 17:30 1000082 LEEDS ASTON VILLA ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 18:00 1001032 CF TALAVERA CULTURAL LEONESA SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 18:00 1001031 BNEI SAKHNIN SEKTZIA NES TZIONA ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 18:00 1000094 TERMALICA BB NIECIECZA PODBESKIDZIE BIELSKO BIALA POLAND I LIGA
Soccer 18:00 1000093 FC VION ZLATE MORAVCE SPARTAK TRNAVA SLOVAKIA SUPERLIGA
Soccer 18:00 1000092 ALTINORDU KECIORENGUCU TURKEY 1. LIG
Soccer 18:00 1000091 FC COPENHAGEN AGF AARHUS DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 18:00 1000090 ATALANTA FIORENTINA ITALY SERIE A
Ice Hockey 18:30 1001047 MANCHESTER STORM CARDIFF DEVILS ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Ice Hockey 18:30 1001046 COVENTRY BLAZE SHEFFIELD STEELERS ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Soccer 18:30 1000098 VOLOS NFC ARIS SALONIKA GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 18:30 1000097 KV KORTRIJK ANTWERP BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 18:30 1000095 GIRONA REAL SOCIEDAD SPAIN LALIGA
Soccer 18:45 1001033 PUSKAS ACADEMY MOL FEHERVAR FC HUNGARY NB I
American Football 19:00 1000128 CLE BROWNS ATL FALCONS USA NFL
American Football 19:00 1000127 WAS COMMANDERS DAL COWBOYS USA NFL
American Football 19:00 1000126 JAX JAGUARS PHI EAGLES USA NFL
American Football 19:00 1000125 NY JETS PIT STEELERS USA NFL
American Football 19:00 1000124 SEA SEAHAWKS DET LIONS USA NFL
American Football 19:00 1000123 LA CHARGERS HOU TEXANS USA NFL
American Football 19:00 1000122 BUF BILLS BAL RAVENS USA NFL
American Football 19:00 1000121 CHI BEARS NY GIANTS USA NFL
American Football 19:00 1000120 TEN TITANS IND COLTS USA NFL
Ice Hockey 19:00 1001048 GUILDFORD FLAMES FIFE FLYERS ENGLAND BRITISH ELITE LEAGUE
Soccer 19:00 1001035 DEPORTIVO LA CORUNA SAN FERNANDO CD SPAIN AMATEUR SPAIN PRIMERA DIVISION RFEF GROUP 1
Soccer 19:00 1001034 KRISTIANSUND BK ROSENBORG NORWAY ELITESERIEN
Soccer 19:00 1000103 TOLUCA QUERETARO MEXICO APERTURA
Soccer 19:00 1000102 BESIKTAS FENERBAHCE TURKEY SUPER LIG
Soccer 19:00 1000101 SLAVIA PRAGUE SLOVAN LIBEREC CZECH REPUBLIC 1. LIGA
Soccer 19:00 1000100 PACOS FERREIRA FC AROUCA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 19:00 1000099 NEW YORK CITY FC ORLANDO CITY SC USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 19:15 1001037 HAPOEL TEL-AVIV HAPOEL JERUSALEM FC ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 20:00 1001038 STANDARD LIEGE II ANDERLECHT II BELGIUM FIRST DIVISION B
Soccer 20:00 1000105 COLO COLO UNIVERSIDAD CATOLICA CHILE PRIMERA DIVISION
Soccer 20:00 1000104 FC EMMEN HEERENVEEN NETHERLANDS EREDIVISIE
Soccer 20:30 1001041 PATRONATO PARANA ATLéTICO TUCUMáN ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 20:30 1001039 CA TALLERES DE CóRDOBA LANUS ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 20:30 1000107 PAOK SALONIKA PANATHINAIKOS GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 20:30 1000106 FCSB FC ARGES PITESTI ROMANIA LIGA I
Soccer 20:45 1000110 LENS LYON FRANCE LIGUE 1
Soccer 20:45 1000109 JUVENTUS BOLOGNA ITALY SERIE A
Soccer 21:00 1000114 SINT-TRUIDENSE EUPEN BELGIUM FIRST DIVISION A
Soccer 21:00 1000113 PORTLAND TIMBERS LOS ANGELES FC USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 21:00 1000111 REAL MADRID OSASUNA SPAIN LALIGA
Soccer 21:30 1000115 FAMALICAO BOAVISTA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
American Football 22:05 1000129 ARZ CARDINALS CAR PANTHERS USA NFL
American Football 22:25 1000131 NE PATRIOTS GB PACKERS USA NFL
American Football 22:25 1000130 DEN BRONCOS LV RAIDERS USA NFL
Soccer 23:00 1001042 BOCA JUNIORS VELEZ SARSFIELD ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 23:00 1000117 COBRESAL UNION ESPANOLA CHILE PRIMERA DIVISION
Soccer 23:00 1000116 SPORTING KANSAS CITY SEATTLE SOUNDERS FC USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Soccer 01:05 1001346 SANTOS LAGUNA MAZATLAN FC MEXICO APERTURA
Soccer 01:30 1001348 ARGENTINOS JRS RIVER PLATE ARGENTINA LIGA PROFESIONAL
Soccer 02:30 1001349 NASHVILLE SC HOUSTON DYNAMO USA MAJOR LEAGUE SOCCER
Soccer 03:00 1001350 LEON TIJUANA MEXICO APERTURA
Soccer 14:00 1001352 LOKOMOTIV PLOVDIV CSKA 1948 SOFIA BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 16:30 1001353 CSKA SOFIA PIRIN BLAGOEVGRAD BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 17:00 1001355 GIANNINA PANETOLIKOS GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 17:00 1001354 FC BOTOSANI UNIVERSITATEA CLUJ ROMANIA LIGA I
Soccer 18:00 1001363 IK START KFUM NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 18:00 1001362 STABAEK ASANE NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 18:00 1001361 KONGSVINGER SOGNDAL NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 18:00 1001359 GRORUD RAUFOSS NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 18:00 1001358 RANHEIM SANDNES ULF NORWAY 1ST DIVISION
Soccer 18:00 1001357 CHROBRY GLOGOW ODRA OPOLE POLAND I LIGA
Soccer 18:00 1001356 FC FLORA TALLINN TALLINNA JK LEGION ESTONIA PREMIUM LIIGA
Ice Hockey 18:30 1001385 STJERNEN RINGERIKE NORWAY ELITESERIEN
Ice Hockey 19:00 1001388 ÖSTERSUNDS IK VäSTERVIKS IK SWEDEN ALLSVENSKAN
Ice Hockey 19:00 1001387 RUNGSTED ISHOCKEY ODENSE BULLDOGS DENMARK DANISH METAL LIGAEN
Soccer 19:00 1001372 BEROE LEVSKI SOFIA BULGARIA FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
Soccer 19:00 1001371 AEK ATHENS IONIKOS GREECE SUPER LEAGUE 1
Soccer 19:00 1001370 TRELLEBORGS FF JONKOPINGS SODRA SWEDEN SUPERETTAN
Soccer 19:00 1001368 SLASK WROCLAW WARTA POZNAN POLAND EKSTRAKLASA
Soccer 19:00 1001367 ERZURUM BB DENIZLISPOR TURKEY 1. LIG
Soccer 19:00 1001366 FATIH KARAGUMRUK ISTANBULSPOR TURKEY SUPER LIG
Soccer 19:00 1001365 IFK VARNAMO MJäLLBY AIF SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 19:00 1001364 FC NORDSJAELLAND RANDERS FC DENMARK SUPERLIGAEN
Soccer 19:10 1001373 IFK GOTEBORG ELFSBORG SWEDEN ALLSVENSKAN
Soccer 19:15 1001374 BEITAR JERUSALEM MACCABI BNEI RAINA ISRAEL PREMIER LEAGUE
Soccer 20:00 1001375 CHINDIA TARGOVISTE RAPID BUCURESTI ROMANIA LIGA I
Soccer 20:45 1001377 LAVAL BORDEAUX FRANCE LIGUE 2
Soccer 20:45 1001376 VERONA UDINESE ITALY SERIE A
Soccer 21:00 1001380 RAYO VALLECANO ELCHE SPAIN LALIGA
Soccer 21:00 1001378 LEICESTER NOTTM FOREST ENGLAND PREMIER LEAGUE
Soccer 21:15 1001381 MARITIMO CASA PIA PORTUGAL PRIMEIRA LIGA
Soccer 23:00 1001383 UNIVERSIDAD DE CHILE AUDAX ITALIANO CHILE PRIMERA DIVISION
Sport Date ID Home Away Nation Championship
Soccer 00:00 1001384 SAO PAULO CORITIBA BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
REDUCE
EXPAND
Click on a odd to insert it in the coupon
Your Ticket with id
COUPON
event number
0
details of events played in this coupon

 

Our Sportsbook has over 4000 sports betting channels with very interesting odds. Within this site you will find a wide range of betting and gaming opportunities on all major sports including football, horse racing, tennis, golf, greyhound racing, rugby, cricket, billiards, NFL, NHL, NBA , college football and baseball. In mgbet.eu Casino you will find everything from table games such as blackjack and roulette to slot machines, video slots, video poker, minigames and other casino games. Everything you want to play at an online casino is here for you to enjoy!